Zmiany w polskim oddziale HRS GROUP

Polski oddział HRS GROUP umacnia zespół w dziale Hotel Solutions, odpowiadającym za współpracę z hotelami.

Agnieszka Sapa, dotychczasowa dyrektor działu Hotel Solutions Poland, Czech Republic, Hungary, Slovakia awansowała na stanowisko dyrektor Hotel Solutions Central Europe & Russia. Do nowego zakresu jej obowiązków należy miedzy innymi koordynowanie pracą zespołów w państwach Europy Środkowo-Wschodniej – od Polski przez Czechy, Węgry, Słowację, Rumunię, Bułgarię, do Bałkanów oraz Rosji i krajów byłego ZSRR, rozbudowywanie portfolio hotelowego HRS, umacnianie relacji HRS z hotelami partnerskimi oraz nadzór nad pozyskiwaniem najlepszych ofert zarówno dla klientów korporacyjnych, jak i indywidualnych.

Agnieszka Sapa związana jest z HRS od 2011 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując dla firmy Expedia, a także dla biur podróży Scan Holiday i TUI. Jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego i Uniwersytetu Jean Moulin III w Lyonie.

Równolegle z awansem Agnieszki Sapy, dotychczas pełniący funkcję Hotel Sales Managera, Jakub Ryznar objął stanowisko szefa działu Hotel Solutions Poland. W nowej roli będzie odpowiadał za kierowanie pracą zespołu współpracującego z hotelami na terenie całej Polski.

jakub-ryznar

Jakub Ryznar związany jest z HRS od ponad 6 lat. Jako Hotel Sales Manager, odpowiadał kolejno za współpracę z hotelami w Wielkopolsce, na Dolnym i Górnym Śląsku, a następnie w Polsce centralnej i wschodniej. Przed podjęciem współpracy z HRS, przez blisko 6 lat współpracował z warszawską firmą Satoria Group, w której pracował na różnych stanowiskach sprzedażowych, a także kierował zespołem odpowiedzialnym za obszar turystyki grupowej oraz online indirect sales.

Do zespołu Hotel Solutions w Polsce dołączył również nowy pracownik – Maria Szymecka, która objęła funkcję Hotel Sales Managera odpowiedzialnego za współpracę z hotelami w województwie pomorskim, kujawsko-pomorskim oraz warmińsko-mazurskim.

maria=szymecka

Maria Szymecka doświadczenie zawodowe zdobywała w gdańskim hotelu należącym do sieci Qubus Hotel. W tym czasie pełniła między innymi stanowisko Specjalisty ds. Zarządzania Sprzedażą, na którym odpowiadała za maksymalizację przychodów hotelu oraz sprzedaż w kanale online. Jest absolwentką kierunku turystyka i rekreacja na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, ukończyła również studia z zakresu zarządzania w Wyższej Szkole Bankowej.

źródło: HRS

Interferie chcą rozbudować sanatorium Argentyt w Dąbkach

Następny »

Nowy szef DoubleTree by Hilton Warsaw

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *