Zmiany w Holiday Inn Kraków City Center

laperlaW sobotę 29 listopada w Holiday Inn Kraków City Center otwarto nowe skrzydło hotelu oraz Kliniki La Perla SPA.

W nowej części znajduje się 85 pokoi typu deluxe i apartamenty, w tym apartament prezydencki o powierzchni 100 mkw, a także nowoczesne centrum konferencyjno-bankietowe. Posiadając w swojej ofercie 237 pokoi i apartamentów hotel Holiday Inn Kraków City Center stał się największym obiektem pięciogwiazdkowym w Krakowie. Na parterze obiektu powstała sala konferencyjna Renoir ze światłem dziennym o powierzchni 312 m2, która w ustawieniu teatralnym może pomieścić 400 osób.

Hotel wzbogacił swoją ofertę również o salę balową Degas o powierzchni 240 m2 i wysokości 6 m. Do dyspozycji gości oddane zostały również mniejsze sale konferencyjne Van Gogh I-III, Gauguin I-II oraz sala typu VIP – Monet. W nowym skrzydle hotelu znajduje się także siłownia o powierzchni 70 m2 oraz pokój masażu.  Metamorfozę przeszły również lobby, recepcja i Reflections Lobby Bar & Cafe, a także powstały dwie nowe restauracje Impresja oraz The City.

Mieszcząca się w nowej części hotelu Klinika La Perla SPA   to już 8 placówka kliniki oferująca zabiegi  na najwyższym światowym poziomie. Do dyspozycji klientów jest sześć funkcjonalnych gabinetów wyposażonych w certyfikowane urządzenia do zabiegów medycyny estetycznej, laseroterapii, kosmetologii oraz SPA.

Gospodarzami sobotniej imprezy byli właściciele hotelu Marek Fidelus i Henryk Kusnierz oraz prezes Kliniki La Perla Kalina Ben Sira, którzy osobiście przecięli wstęgę w obecności dyrektora generalnego hotelu Yossiego Wircera, dyrektora operacyjnego Macieja Kaczmarczyka, dziennikarzy, gwiazd oraz ludzi ze świata biznesu oraz lokalnych władz.

Hotel Holiday Inn Kraków City Center jest położony w samym centrum starego miasta, w pobliżu zabytkowego Rynku Głównego, głównej stacji kolejowej i największego centrum handlowego oraz w odległości 15 km od lotniska w Balicach. Hotel otwarty w 2001, od początku swojej działalności cieszył się dużą popularnością wśród gości i zyskał wiele prestiżowych nagród jak np. Quality Excellence Awards czy Certificate of Excellence.

źródło: informacja prasowa

Podniebny savoir-vivre

Następny »

B&B Hotels chce w 2016 roku otworzyć hotel w Katowicach

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *