XIV Ogólnopolskie Regaty Żeglarskie Hotelarzy PPH już za nami

Już po raz 14. na wodach jeziora Mikołajskiego odbyły się Ogólnopolskie Regaty Hotelarzy Polish Prestige Hotels. Na starcie stanęło kilkanaście załóg reprezentujących hotele i firmy z branży HoReCa z całego kraju.

Załogi walczyły o najwyższe laury w dwóch niezależnych kategoriach – wśród hoteli zrzeszonych w PPH oraz wśród obiektów niezrzeszonych. Organizatorzy wprowadzili też trzecią kategorię, w której nagrodę przyznano dla najlepszej załogi hotelowej w klasyfikacji ogólnej.

Barwy Polish Prestige Hotels reprezentowały osoby z hotelu Vivaldi z Poznania, hotelu Zamek Ryn z Rynu, hotelu Warszawa z Augustowa oraz hotelu Amax z Mikołajek. O najwyższe lokaty w klasyfikacji obiektów niezrzeszonych walczyły załogi z hotelu Robert’s Port ze Starych Sadów, hotelu Mikołajki z Mikołajek, pensjonatu Wileński z Mrągowa, firmy Bartbo oraz przedstawiciele firmy partnerskiej PPH KOS.

Poza zmaganiami na wodzie, na uczestników czekały liczne atrakcje na lądzie, m.in. escape roomy, fotobudka, segway oraz piłkobilard. W tym roku również możliwe były rejsy ekskluzywnym jachtem Nautica 1000. W eliminacjach rozegrano po trzy wyścigi w dwóch grupach, z których do finału zakwalifikowało się 7 najszybszych ekip. W finale rozegrane zostały trzy wyścigi, wyłaniające załogi, które stanęły na podium XIV Ogólnopolskich Regat Żeglarskich Hotelarzy PPH. Wśród obiektów niezrzeszonych najszybsze okazały się załogi reprezentujące hotel Robert’s Port ze Starych Sadów, trzecie miejsce zajęli przedstawiciele hotelu Mikołajki z Mikołajek.

W tzw. patronackiej klasyfikacji regat, czyli hoteli zrzeszonych w PPH, triumfowała załoga hotelu Warszawa z Augustowa, drugie miejsce zajęła załoga nr 1 z Hotelu Vivaldi z Poznania, a na trzecim miejscu znalazła się ekipa hotelu Amax z Mikołajek.

XIV Ogólnopolskie Regaty Hotelarzy Polish Prestige Hotels odbyły się w dniach 11-13 maja 2017.

źródło: PPH

Rozbudowa hotelu Bayjonn dobiega końca

Następny »

Łódzki andel’s laureatem konkursu Hotel z Pomysłem 10-lecia

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *