Wystawa „See You Soon” w warszawskim hotelu Sheraton

Do 5 grudnia br. w Lobby Barze warszawskiego hotelu Sheraton będzie można oglądać wystawę Piotra Krzymowskiego zatytułowaną „See You Soon”. Prace zostały stworzone specjalnie dla hotelu i w sposób humorystyczny komentują sytuacje, które mogą być charakterystyczne dla miejsca spotkań.

Papierowe kolaże wykorzystujące język, estetykę, a niekiedy i oryginalne fragmenty polskich magazynów towarzyskich z lat 50-tych i 60-tych, na nowo przedstawiają ich zapomniane słownictwo, typografie oraz rozwiązania graficzne. Pracując
z konkretną przestrzenią hotelowego Lobby Baru artysta, często w ironiczny i humorystyczny sposób odwołuje się oraz komentuje potencjalne sytuacje i zachowania typowe dla miejsca spotkań. W ten sposób wielkoformatowe prace stają się nierozłączną częścią przestrzeni, niejednokrotnie flirtując przy tym z anonimowym widzem.

Wernisaż wystawy „See You Soon” zbiegł się również z premierą nowego programu marki Sheraton – Paired dostępnego w Lobby Barze. Paired to selekcja lokalnych przekąsek, piw rzemieślniczych oraz win premium zaskakująco ze sobą skomponowanych. Od blin z łososiem, polskich serów zagrodowych po pierogi z grzybami i samosę warzywną, goście baru mogą odkrywać nowe zasady komponowania trunków i kreatywnych przekąsek. Program Paired dostępny jest w hotelach Sheraton na całym świecie

Nowe menu to niepowtarzalne pary małych przekąsek z winami premium z programu Sheraton Selects – są to wina, które otrzymały ponad 85 punktów w ocenie Wine Spectator oraz piwa, pochodzące z lokalnych browarów.

Każdy hotel Sheraton na świecie oferuje inne przekąski nawiązujące do tradycji kulinarnych danego kraju bądź regionu, w ten sposób podróż po hotelach Sheraton nabiera dodatkowego smaku. Program dostępny jest w godzinach otwarcia Lobby Baru.

Piotr Krzymowski jest absolwentem prestiżowej Akademii Sztuk Pięknych Central Saint Martins w Londynie, gdzie obecnie mieszka i tworzy. Na swoim koncie ma wiele wystaw solowych i grupowych m.in. w ICA London, CCA Glasgow, Whitechapel Gallery oraz Hotelu Bristol w Warszawie. Krzymowski często współpracuje z takimi magazynami modowymi jak Vogue Portugal, Stylist France, Glamour, czy Narcisse tworząc ilustracje oraz krótkie filmy modowe.

źródło: informacja prasowa

Kolejna wystawa w andel’s Hotel Łódź

Następny »

Groupon pokryje część kosztów wyjazdu dla klientów biura AlfaStar

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *