Wyróżnienia dla hotelu Radisson Blu w Krakowie

Hotel Radisson Blu w Krakowie otrzymał dwa prestiżowe wyróżnienia przyznane przez Czerwony Przewodnik Michelin oraz portal TripAdvisor.

Czerwony Przewodnik Kulinarny przyznał w tym roku hotelowi Radisson Blu w Krakowie aż 4 piktogramy i tym samym obiekt ten znalazł się wśród 3 miejsc z najwyższym wyróżnieniem w tym mieście. W całej Polsce inspektorzy Michelin ocenili 41 obiektów – 27 z Krakowa i 14 z Warszawy. Tylko jeden obiekt hotelowy w kraju uzyskał 5 symboli budynków.

Radisson Blu w Krakowie po raz kolejny został także doceniony przez gości portalu TripAdvisor – jako zwycięzca w kategorii Luxury w konkursie TripAdvisor Travelers’ Choice Awards. Hotel jest jednym z 25 zwycięzców tej kategorii w Polsce. Nagrody TripAdvisor Traveler’s Choice Awards przyznawane są już od 15 lat na podstawie opinii i recenzji wystawianych przez gości z całego świata. TripAdvisor to największy portal podróżniczy na świecie, który pozwala na zaplanowanie swojej podróży, udostępniając profile 6,8 milionów hoteli, restauracji i atrakcji na całym świecie.

źródło: informacja prasowa

Ruszają Targi EuroGastro oraz WorldHotel w Warszawie

Następny »

Od ognia do ponownego otwarcia – czyli pożar w hotelu

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *