Wyndham Hotel Group już w Polsce

Jedna z największych grup hotelowych na świecie, Wyndham Hotel Group, podpisała umowę z Aviareps SA na wyłączną reprezentację w Polsce, Hiszpanii, Portugalii, Czechach, Estonii, a także na Węgrzech, Litwie i Łotwie. Na podstawie tej umowy Aviareps SA został generalnym agentem sprzedaży Wyndham Hotel Group w Polsce.

Wyndham Hotel Group skupia blisko 6.500 hoteli na sześciu kontynentach, o łącznej liczbie ponad 543.000 pokoi hotelowych. Pełna lista hoteli i ich lokalizacji dostępna w formie elektronicznej w biurze Wyndham C/o Aviareps SA w Warszawie, a także na stronie internetowej www.wyndhamworldwide.com W skład grupy wchodzą następujące marki: Wyndham Hotels, Super 8, Days Inn, Ramada, Wingate Inn, Travelodge, Howard Johnson, Baymont Inn, Knights Inn oraz AmeriHost. Gwarantuje to mozliwość znalezienia hotelu na każdą kieszeń, od najtańszych z sieci Super 8, gdzie ceny zaczynają się już od 30-40 USD, po najdroższe i najbardziej ekskluzywne, jak słynny Hotel New Yorker sieci Ramada na Manhatatnie w Nowym Jorku.

Noclegi we wszystkich hotelach grupy Wyndham premiowane są w programie lojalnościowym TripRewards®, który jest największym globalnym programem lojalnościowym w branży hotelarskiej.

Hotele wszystkich marek należących do Wyndham Hotel Group sprzedawać można za pośrednictwem globalnych systemów dystrybucyjnych (GDS), w tym najbardziej w Polsce rozpowszechnionego systemu Amadeus. Od sprzedaży uzyskuje się 10% prowizji. Ponadto za pośrednictwem globalnych systemów rezerwacyjnych można rezerwować pokoje dla pracowników biur podróży w hotelach grupy według specjalnych stawek agencyjnych. W sprawie szczegołów technicznych prosimy o kontakt z biurem Amadeus Polska.

Dodatkowo Aviareps SA Odział w Polsce wkrótce udostępni biurom podróży, szczególnie zainteresowanym hotelami należącymi do Wyndham Hotel Group, specjalny link do systemu rezerwacyjnego, który również pozwala pobierać 10% prowizję również przy rezerwacjach on-line.

źródło: informacja prasowa Aviareps

Boom w branży hotelarskiej

Następny »

Hotel Polonez zmieni właściciela

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *