Wycieczka do ZOO w pakiecie z noclegiem?

W stolicy Australii, Canberze, możemy spędzić wakacje, jakich nigdy dotąd nie przeżyliśmy. Choć pomysł narodził się na drugim końcu świata, przywodzi na myśl skojarzenia z jednym z rodzimych programów przyrodniczych.

W National Zoo & Aquarium w Canberze powstał wyjątkowy hotel. Z pozoru Jamala Wildlife Lodge niewiele różni się od standardowego obiektu tego typu. Na turystów czekają tu stylowo zaaranżowane wnętrza, wyposażone w wszelkie udogodnienia, takie jak mini bar czy dostęp do bezprzewodowego internetu.

Ale Jamala Wildlife Lodge proponuje pobyt w apartamentach, bungalowach i domkach znajdujących się… na wybiegach zwierząt. Przez przeszklone szyby do gości hotelu regularnie zaglądają małpy i gepardy, niedźwiedzie podglądają ich przy kąpieli, natomiast lwy najczęściej obserwować podczas posiłku w restauracji.

Mieszkańcy jednego z apartamentów znajdą w nim nietypowe akwarium, w którym można dostrzec rekina. Goście Jamala Wildlife Lodge będą mieli też szansę na bliskie spotkanie z małpami na tarasie czy nawet możliwość nakarmienia żyrafy.

National Zoo & Aquarium oferuje również ekskluzywne wycieczki po ogrodzie, które są wliczone w cenę noclegu.

oprac. EM na podst. roadwarriorvoices.com, fot. nationalzoo.com.au

Więcej mołdawskiego wina w Polsce

Następny »

iTaxi uruchamia specjalną usługę dla hoteli

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *