Wybrano najlepsze Hotele Przyjazny Rodzinie

hprDobiegła końca V edycja (2012/2013) kampanii i konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie.

Wśród nagrodzonych obiektów znalazł się m.in. Hotel LIDIA SPA & Wellness z Darłowa – jeden z obiektów należących do grupy Polish Prestige Hotels & Resorts, który otrzymał 100% punktów i nagrodę w kategorii „najlepszy hotel na wypoczynek i wakacje dla rodziny”.

W kategorii tej przyznane zostały tym razem 4 równorzędne statuetki, ponieważ aż 4 obiekty zgromadziły 100% punktów. Oprócz Hotelu LIDIA SPA & Wellness, statuetki w tej kategorii otrzymały jeszcze: Hotel Grand Nosalowy Dwór w Zakopanem, Hotel Górski Raj w Porębie Wielkiej oraz Pałac i Folwark Galiny w Galinach.

Finał V edycji kampanii Hotel Przyjazny Rodzinie odbył się dn. 14 września 2013 r. w Warszawie. Wszystkie obiekty, biorące udział w konkursie, zostały poddane procesowi weryfikacji, a 99 obiektów, które pozytywnie przeszły audyt tegorocznej edycji, otrzymało specjalne certyfikaty. Audytowi poddany został również jeden hotel z Czech.

Na tegorocznej Gali rozdane zostały certyfikaty, statuetki i dyplomy w pięciu różnych kategoriach: najlepszy hotel miejski dla rodzin, najlepszy pensjonat dla rodzin, najlepszy hotel na wypoczynek i wakacje dla rodzin, najlepszy ośrodek wypoczynkowy dla rodzin, a także najlepszy obiekt hotelowy dla rodzin według internautów i gości hotelowych.

Za najlepszy hotel miejski dla rodziny w tym roku uznany został Hotel Haffner z Sopotu, najlepszym ośrodkiem wypoczynkowym dla rodziny wybrano Ośrodek Konferencyjno-Wypoczynkowy „Kocierz” w Targanicach, a tytuł najlepszego pensjonatu dla rodziny otrzymał pensjonat Columbus z miejscowości Rowy.

Oddzielna nagroda, w kategorii „ulubiony hotel dla rodziny”, przyznana przez gości i internautów, głosujących elektronicznie lub wypełniających ankiety w hotelach, w tym roku powędrowała do Hotelu Primavera Conference & SPA w Jastrzębiej Górze.

Szczegółowe informacje na temat przyznanych certyfikatów V edycji konkursu mozna znaleźc na stronie rodzinawhotelu.pl

źródło: informacja prasowa

Nowy wystrój wnętrz w 3 hotelach ibis w Warszawie

Następny »

Best Western z czwartym hotelem na Pomorzu

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *