HRS wybrał najlepsze hotele 2015 roku

29 maja w Warszawie nastąpiło oficjalne rozstrzygnięcie plebiscytu Hotel Roku 2015. Główną nagrodę i tytuł HOTEL ROKU 2015 otrzymała Rezydencja Luxury Hotel w Piekarach Śląskich. Nagrodzono również najbardziej dynamicznie rozwijające się Travel Management Companies w Polsce.

Co roku rośnie liczba gości hotelowych, nie tylko tych biznesowych, ale również osób prywatnych, korzystających z bazy hotelowej podczas wyjazdów weekendowych i dłuższych pobytów wakacyjnych. Aby ułatwić gościom hotelowym wybór najlepszej oferty, za którą będzie stała wysoka jakość usług i oczekiwany komfort pobytu, portal rezerwacji hotelowych HRS.pl stworzył plebiscyt „Hotel Roku”.

W plebiscycie goście hotelowi głosują na najlepsze, ich zdaniem, obiekty hotelowe w Polsce. W tegorocznej, czwartej edycji plebiscytu HOTELEM ROKU została Rezydencja Luxury Hotel**** w Piekarach Śląskich.

Do tytułu nominowanych zostało w sumie 108 hoteli w dziewięciu kategoriach. Nagrody przyznane zostały hotelom sieciowym, działającym pod znanymi międzynarodowymi markami oraz hotelom niezależnym. Nowością tegorocznego konkursu są dwie kategorie: Business Tariff, do której nominowane zostały najlepsze hotele oferujące klientom firmowym specjalne rabaty Business Tariff oraz HRS DEALS, w której o miano najlepszego hotelu rywalizowały hotele oferujące pokoje w promocji HRS DEALS.

Aby znaleźć się w gronie nominowanych hoteli i wziąć udział w plebiscycie „HOTEL ROKU 2015”, hotele musiały być obecne na platformie rezerwacyjnej HRS.pl. O tym, który hotel zakwalifikował się do plebiscytu, decydowały głosy i oceny gości, przyznawane na HRS.pl po każdorazowej wizycie w hotelu. Te obiekty, które miały najwyższe noty, otrzymały nominacje i możliwość udziału w plebiscycie.

Od 26 stycznia 2015 roku do 15 maja 2015 roku na stronie www.hotelroku.com trwało otwarte głosowanie. Można było oddać swój głos na hotele w 9 kategoriach: biznes, najlepszy serwis, ekonomiczny, luksusowy i design, MICE, HRS Deals, Pałace i Zamki, Premiera, Business Tariff. Główna kategoria i nagroda „HOTEL ROKU 2015” została przyznana hotelowi, który zdobył najwięcej głosów spośród wszystkich kategorii.

Nagrody przyznano również najbardziej dynamicznie rozwijającym się TMC’s w Polsce. Nagrody odebrali przedstawiciele firm Weco Travel, TravelBank, Fly Away Travel oraz American Express, obecnie Global Business Travel Poland. Plebiscyt organizowany był już po raz czwarty, w tym roku  wspólnie z Wirtualną Polską oraz magazynem Forbes.

ZWYCIĘZCY:

HOTEL ROKU 2015:
Rezydencja Luxury Hotel****, Piekary Śląskie

Kategoria Biznes:
Hotel niezależny: Rezydencja Luxury Hotel****, Piekary Śląskie
Hotel sieciowy: ibis Styles, Wałbrzych

Kategoria Business Tariff:
Hotel niezależny: Hotel Arkas, Prószków
Hotel sieciowy: Hotel Focus, Łódź

Hotele ekonomiczne:
Hotel niezależny: Hotel Zawisza, Bydgoszcz
Hotel sieciowy: Boutique Hotel’s Solo, Wrocław

Hotele z oferty HRS DEALS:
Hanza Pałac Rulewo, Warlubie (Hotel Roku 2013)

Hotele luksusowe i design:
Hotel niezależny: City Solei Boutique Hotel, Poznań
Hotel sieciowy: Andel’s, Łódź

Hotele MICE:
Hotel niezależny: Hotel Rzeszów, Rzeszów
Hotel sieciowy: Hilton Garden Inn, Kraków

Najlepszy serwis hotelowy:
Hotel niezależny: Podewils Old Town, Gdańsk
Hotel sieciowy: Boutique Hotel’s, Bytom

Kategoria Premiera:
Boulevard, Ustronie Morskie

Zamki i pałace:
Pałac Alexandrów Wrocław Airport

Pełne wyniki plebiscytu wraz z relacją z gali HOTELROKU 2015 znajdują się na stronie www.hotelroku.com

Turyści chętnie sięgają po internetowe źródła informacji

Następny »

Letnie trendy podróżnicze Polaków wg trivago

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *