Wkrótce otwarcie hotelu Hampton by Hilton w Oświęcimiu

Nowy hotel Hampton by Hilton w Oświęcimiu już niebawem przyjmie pierwszych gościu. Z zewnątrz obiekt jest niemal wykończony, dokończenie prac wewnątrz hotelu to kwestia kilku tygodni. Dyrekcja nowego hotelu nie podała jak dotąd daty otwarcia.

– Jesteśmy na ostatniej prostej. Jest jeszcze trochę pracy, przede wszystkim na ostatnich piętrach budynku, ale wszystko idzie w dobrym kierunku – mówi dyrektor sprzedaży Hampton by Hilton Oświęcim Maciej Podczaski.

Budowę hotelu rozpoczęto w IV kwartale 2016 r. Będzie w nim 120 komfortowych i nowoczesnych pokoi, które będą miały stylowy wystrój i przemyślane udogodnienia. Znajdą się w nich m.in. miejsca do pracy, bezpłatne Wi-Fi, czajniki, suszarki do włosów, telewizory, deski do prasowania i żelazka. Goście będą mogli skorzystać np. z bezpłatnego i w pełni wyposażonego centrum fitness, 4 sal konferencyjnych (największa ma 106 m kwadratowych) oraz otwartego centrum biznesowego. W hotelu dostępne będzie ponad 175 mkw. przestrzeni lobby, które może pomieścić 130 gości.

źródło: Hilton

Hotel Wyspiański w nowej odsłonie

Następny »

Bidroom.com laureatem Tourism Trends Awards 2018

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *