Wiosną rusza Renaissance Warsaw Airport Hotel

Na wiosnę 2018 roku zaplanowano uruchomienie Renaissance Warsaw Airport Hotel. Będzie to pierwszy obiekt pięciogwiazdkowy położony bezpośrednio przy Lotnisku Chopina w Warszawie. Jest to także pierwszy w Polsce hotel marki Renaissance, należącej do Marriott International.

Renaissance Warsaw Airport Hotel będzie dysponował 225 pokojami, w tym 11 apartamentami, których wystrój odwołuje się do polskiego modernizmu. Wszystkie pokoje będą idealnie wyciszone, co jest niezmiernie istotne dla hotelu położonego w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska. Do dyspozycji gości oddane zostaną także basen, sauny oraz ekskluzywna strefę SPA. Hotel zaoferuje także Executive Lounge na najwyższym piętrze, z obszerną ofertą gastronomiczną i niepowtarzalnym widokiem na płytę lotniska.

By złamać konwencję tradycyjnego concierge’a i oddać charakter miejsca, w którym znajduje się hotel, marka wprowadza stanowisko Nawigatora. Nawigator jest ekspertem, który specjalnie dla gości tworzy bazę miejsc w Warszawie, oddających aktualny klimat i atmosferę miasta. Lokalny charakter miejsca to także restauracja oraz bar, które czerpią z bogactwa regionalnych, sezonowych składników.

źródło: informacja prasowa

Najmniejszy hotel na świecie

Następny »

Adam Latek i Maciej Straus ekspertami kongresu RentownyHotel

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *