Wielkie otwarcie Suntago Wodny Świat

Dziś wielkie otwarcie największego zadaszonego parku wodnego w Europie – Suntago Wodny Świat.  Już wczoraj bilety na pierwsze 3 dni do aquaparku były wyprzedane.

Suntago to pierwszy etap projektu Park of Poland znajdującego się we Wręczy obok Mszczonowa. Choć oficjalne otwarcie jest dziś, już dwa dni temu dziennikarze mieli okazję spotkać się z inwestorami i skorzystać z atrakcji oferowanych w parku.

Przy budowie Suntago bardzo duże znaczenie miały wiedza i doświadczenie naszego partnera strategicznego Unternehmensgruppe WUND, który od 1998 roku realizuje podobne projekty w Niemczech. Dzięki temu park spełnia zarówno funkcję relaksacyjno-zdrowotną, umożliwiając gościom kąpiele w basenach termalnych, sesje w saunach tematycznych, ofertę SPA & Wellnes, jak i rozrywkową – czytamy w komunikacje spółki.

Obiekt umożliwia spędzenie urlopu w Polsce w tropikalnym klimacie 32 stopni Celsjusza, w otoczeniu ponad 740 prawdziwych palm przywiezionych z różnych zakątków świata, zamiast wyjazdu na wakacje za granicę.W Suntago do dyspozycji gości są trzy strefy tematyczne – Jamango, Relax, Saunaria. Dwie ostatnie dostępne będą dla gości powyżej 16. roku życia.

W planach jest też baza noclegowa Suntago Village. Jeszcze tej wiosny do dyspozycji gości będą 92 w pełni wyposażone, nowoczesne domki modułowe ze strefami zabaw dla dzieci, przestrzenią do grillowania oraz recepcją z mini delikatesami. 

źródło: Park of Poland

W Kołobrzegu powstanie hotel marki Crowne Plaza

Następny »

Wiemy, jak będzie wyglądać Qubus Hotel Katowice

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *