Wieczorne spotkania z muzyką w hotelu Sofitel Grand Sopot

Hotel Sofitel Grand Sopot przygotował niespodziankę i zarazem propozycję na spokojne weekendowe wieczory. Koncerty na żywo przy akompaniamencie wyśmienitych dań i wykwintnego wina to recepta na wspaniale spędzony czas.

Marka Sofitel od lat wspiera ideę FÉTE DE LA MUSIQUE, która powstała 30 lat temu w Paryżu. Jest to międzynarodowe święto, którego celem jest promocja sztuki poprzez wspólne słuchanie muzyki i koncertowanie. Koncepcja ta przejawia się w hotelach Sofitel nie tylko przy okazji corocznej uroczystości, ale również ma swoje odbicie w bieżących działaniach. Dlatego teraz Sofitel Grand Sopot zaprasza na wieczorne koncerty na żywo, które pozwolą lepiej poznać magię tego miejsca. Przez cały weekend, goście odwiedzający hotelowy Le Bar, będą mogli rozkoszować się smakiem nadzwyczajnych potraw i win, w otoczeniu stylowych wnętrz oraz przy dźwiękach muzyki, wykonywanej specjalnie dla nich.

Muzyczne weekendy inaugurują jazzowe piątki, podczas których goście będą mogli posłuchać  jazzowych aranżacji największych hitów, jak i autorskich utworów wykonywanych przez utalentowanych artystów z Trójmiasta: Angelikę Borof (śpiew) i Arkadiusza Krawiela (fortepian). Podczas występów w godzinach 18.00 – 22.00, każdy może również spróbować wyśmienitych ponczów, które będą idealnym ukoronowaniem wieczoru.

Sobotni wieczór to znakomita pora na kojące dźwięki muzyki fortepianowej, granej przez wirtuoza tego instrumentu – Jana Marcinkowskiego. To jego utworów będzie można posłuchać w otoczeniu stylowych wnętrz oraz polecanych przez szefa kuchni hotelu Sofitel Grand Sopot Leszka Patoka, dań. Całość podkreśli degustacja win w klasycznym połączeniu z kartą serów. Koncerty odbywają się w każdą sobotę między godziną 19.00 a 22.00.

Niedziela z harfą. Ostatniego dnia tego triduum muzycznego, goście Sofitel Grand Sopot będą mogli posłuchać na żywo brzmień harfy, na której zagra Anna Bachleda. Ten niezwykły instrument wymaga nie lada kunsztu, który będzie można zaobserwować podczas koncertów. Słuchając muzyki warto skusić się na klasyczne dania lunchowe i obiadowe opracowane według autorskiej koncepcji Leszka Patoka. Propozycja ta dostępna będzie między godziną 15.00 a 18.00.

źródło: Sofitel Grand Sopot

Grupa B&B podsumowuje 2014 rok

Następny »

Amerykanie lubią kierunki europejskie

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *