Węgierski portal rezerwacyjny wchodzi do Polski

W połowie lipca br. rozpoczął działalność portal turystyczny Noclegguru.pl. To serwis, w którym można dokonać rezerwacji obiektu noclegowego w jednym ze 174 krajów na całym świecie. Właścicielem projektu jest szallas.hu – lider na rynku online travel agentów w Europie Wschodniej.

Atutem serwisu Noclegguru.pl jest ogromny wybór miejsc noclegowych w różnych miejscach naszego globu – od luksusowych hoteli, po apartamenty i kwatery prywatne, a także dostępność w 10 wersjach językowych.

Portal Noclegguru.pl kusi hotelarzy i właścicieli obiektów noclegowych w Polsce atrakcyjnymi warunkami współpracy, brakiem allotmentu oraz niską prowizją jedynie za zrealizowane rezerwacje. Dodatkowym atutem jest płatność bezpośrednio w obiekcie noclegowym.

Warto zwrócić uwagę na globalny zasięg projektu i międzynarodowe doświadczenie online travel agenta, jakim jest Szallas.hu, właściciel Grupy Noclegguru.pl. Wystarczy wspomnieć, że nasz biuletyn trafia obecnie do ponad 900 tysięcy osób na całym świecie. To mocne argumenty w rozmowach z partnerami – mówi Krzysztof Głąbiński, country manager.

Właściciel Noclegguru.pl, Szallas.hu, jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie Wschodniej. Zatrudnia obecnie ponad 100 pracowników w swoich oddziałach m.in. w Budapeszcie, Belgradzie i Zagrzebiu. Pod koniec lipca planowane jest otwarcie pierwszego biura Grupy Noclegguru.pl w Warszawie.

fot. pixabay.com

Hamburg zaprasza sektor horeca na targi INTERNORGA

Następny »

Carlson Rezidor otwiera pierwszy hotel w Słowenii

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *