We Wrocławiu powstanie pięciogwiazdkowy hotel The Bridge

Na Ostrowie Tumskim wmurowano kamień węgielny pod budowę pięciogwiazdkowego hotelu The Bridge. Zaprezentowano najnowsze wizualizacje budynku oraz projekt wnętrz.

Nowy hotel na Ostrowie Tumskim zaoferuje swoim gościom 184 komfortowo wyposażone pokoje, restaurację, sale konferencyjne, garaż podziemny i wspaniały widok z tarasu na dachu. Obiekt będzie gotowy w drugim kwartale 2019 roku.

Na Ostrowie Tumskim stworzymy z naszymi partnerami wyjątkowe miejsce spotkań, wpisujące się w strategię i przyszłość Wrocławia. To będzie produkt dobry dla miasta i jego mieszkańców, najlepszy na rynku. Dla nas to most do przyszłości, łączący ludzi oraz idee. Stąd właśnie nazwa hotelu, The Bridge – powiedziała Karolina Kaim, prezes Tacit Investment, inwestora hotelu.

Hotel The Bridge będzie działał pod marką MGallery by Sofitel. Koncepcję pięciogwiazdkowego hotelu stworzyło wrocławskie biuro projektowe Forum Architekci. Za projekt wnętrz odpowiada pracownia Medusagroup. Generalnym wykonawcą jest firma Strabag.

źródło: informacja prasowa

Awanse w Zdrojowa Hotels

Następny »

Hampton by Hilton Gdansk Oliwa już otwarty

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *