W Szkocji powstanie piwny hotel. Lodówka z piwem w każdym pokoju

Szkocki producent piwa BrewDog otwiera hotel dla miłośników złotego trunku. Pokoje z prywatnymi nalewakami oraz lodówkami wypełnionymi piwami rzemieślniczymi w łazienkach to tylko część udogodnień, jakie mają czekać na przyszłych gości.

Piwny hotel zostanie otwarty w szkockim mieście Ellon w Aberdeenshire. DogHouse, bo tak będzie nazywał się obiekt, powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie browaru BrewDog, który od 2013 roku mieści się w Ellon i jest jedną z głównych atrakcji okolicy.

Do dyspozycji gości zostanie oddanych 26 pokoi stylizowanych na wnętrza browaru. W każdym z nich mają znaleźć się prywatny nalewak oraz lodówka z piwami rzemieślniczymi w łazience. Podczas pobytu w hotelu turyści będą mogli też zobaczyć, w jaki sposób warzy się piwo.

Środki na budowę obiektu zostały zebrane w ramach akcji crowdfundingowej. Przez 9 lat zebrano ponad 250 mln zł, a 73 tysiące osób, które wzięły udział w akcji, będą miały pierwszeństwo podczas rezerwacji miejsc w hotelu.

Otwarcie hotelu planowane jest na pierwszą połowę 2019 roku. Jak zapowiada James Watt z browaru BrewDog, będzie to najlepszy kierunek wakacyjny dla fanów piwa rzemieślniczego.

Zawieszenie wiechy hotelu sieci Motel One w Warszawie

Następny »

Rosną przychody polskiej sieci Focus Hotels

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *