W Strzegomiu rusza hotel Villa la Pierre

Na wrzesień planowane jest otwarcie hotelu Villa la Pierre w Strzegomiu. Hotel zostanie uruchomiony w jednym z budynków dawnej jednostki wojskowej.

Obiekt nazwę swoją  bierze od największego skarbu gminy Strzegom, kamienia. Villa la Pierre będzie jednym z nowocześniejszych obiektów tego typu w gminie. Odnowiona elewacja a także wystrój nawiązujący do historii przeplata się tu  z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi dzięki czemu każdy będzie mógł  komfortowo wypocząć.

Do dyspozycji gości oddane zostaną 23 pokoje (w tym 19 pokoi 2-osobowych, 3 pokoje 3-osobowe oraz 1 pokój 4-osobowy), restauracja, sala konferencyjna oraz bar. Jak się dowiedział serwis hotelnews.pl, obiekt będzie prezentował standard odpowiadający trzem gwiazdkom i o taką kategoryzację będą się starać właściciele obiektu.

Hotel Villa La Pierre Strzegom

Hotel Villa La Pierre Strzegom

Hotel Villa la Pierre będzie doskonałym  miejscem zarówno do krótkiego wypoczynku podczas podróży jak i dłuższego pobytu. Goście hotelu będą mogli aktywnie  spędzić wolny czas dzięki specjalnym ofertom. Do głównych aktywności należy zaliczyć zajęcia jazdy konnej w pobliskich stadninach koni, wycieczki rowerowe po okolicy a także wycieczki po Dolnym Śląsku z wykwalifikowanym pilotem wycieczek. Dzięki takim formom aktywności turyści odwiedzający Strzegom będą mogli poznać uroki miasta i otaczających go terenów. Na życzenie gości biznesowych obsługa będzie w stanie przygotować specjalną ofertę usług konferencyjnych lub imprez typu incentive.

Hotel ma również szansę stać się miejscem wypoczynku gwiazd odwiedzających Strzegom w ramach ważnych imprez jak Święto Granitu Strzegomskiego czy Międzynarodowy Festiwal Folkloru. Powstanie tego obiektu zapewni również kilkanaście nowych miejsc pracy dla mieszkańców gminy.

Hotel Villa la Pierre  powstał  przy wsparciu Unii Europejskiej, która w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 wspomogła projekt  pod nazwą „ Utworzenie hotelu w Strzegomiu przez MAT INTER M.E. Żuberek Sp.J. sposobem na zwiększenie dostępu turystów do atrakcji turystycznych Ziemi Strzegomskiej i Przedgórza Sudeckiego”.

źródło: HotelNews.pl, fot. Adrian Pietraszek (Info Expert 24)

Brytyjski turysta uratowany dzięki… napisowi na piasku

Następny »

Pół miliona biletów za pół ceny – LOT kusi zniżkami

One Comment

  1. GOSC
    20 Paź 2016

    Niestety, ceny zbyt wysokie, poziom średni. Nieciekawa okolica i niezbyt cicha. Pokoje schludne i łazienki czyste. Cienkie ściany pozwalają niestety usłyszeć o czym mówi się w sąsiednich pokojach i na korytarzu. Bardzo zła izolacja akustyczna. Obudziłem się w środku nocy z poczuciem, że ktoś bierze prysznic w naszym pokoju. To było obok, ale oczywiście bardzo głośno.
    Goście przesiadujący na zewnątrz przy stolikach, głośnym zachowaniem skutecznie uniemożliwiali nocny odpoczynek Śniadanie w formie bufetu dość urozmaicone. Obsługa miła. Duży parking przed hotelem. Raczej nie do odpoczynku.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *