W Słupsku powstanie hotel ibis. Otwarcie w 2021 roku

Orbis rozwija sieć swoich hoteli w Polsce. Grupa zawarła umowę franczyzy na hotel ibis w Słupsku, który pierwszych gości ma przyjąć w 2021 roku.

ibis Słupsk będzie pierwszym markowym hotelem w mieście. Jak tłumaczy Adam Melewski, prokurent w C2M3K Sp. z o.o. w Warszawie, która jest franczyzobiorcą projektu, Słupsk potrzebuje takiego markowego hotelu dla podróżujących zarówno w celach biznesowych, jak i wypoczynkowych.

Początkowo ibis Słupsk ma oferować 60 pokoi, jednak z możliwością rozbudowy obiektu w przyszłości. W hotelu znajdować się będzie ponadto restauracja Winestone oraz powierzchnia konferencyjno-bankietowa.

Jednym z największych atutów hotelu będzie jego lokalizacja – w dogodnej odległości od drogi ekspresowej S6 łączącej Szczecin i Gdańsk, a jednocześnie blisko centrum handlowego i zaledwie 5 minut jazdy samochodem od słupskiej starówki.

Jak dodaje Jacek Stasikowski, Dyrektor ds. rozwoju grupy Accor i Orbis w Polsce, Pomorze ma ogromny potencjał turystyczny i biznesowy, a lokalny rynek rozwija się bardzo dynamicznie, przez co wielu inwestorów wybiera dobrze znane marki grupy Accor, posiadającej kompleksowe portfolio niemal w każdym segmencie hoteli.

Trwa rozbudowa Hotelu Diament Plaza w Katowicach

Następny »

Hotel ibis Styles Nowy Targ ruszy w połowie roku

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *