W Krakowie powstaje hotel AC Marriott

Nieopodal Parku Jordana i Błoni Krakowskich powstaje Hotel AC Marriott Kraków. Będzie to największy obiekt tej sieci w Europie.

Goście będą mieli do dyspozycji 300 pokoi, strefę SPA wraz z basenem, sześć sal konferencyjnych, sklep oraz bibliotekę.

Inwestorem jest spółka z Grupy Portfel Inwestycyjny działająca na rynku polskim od blisko 10 lat – czytamy w komunikacie spółki. W ostatnim czasie, zainwestowała w rozmaite projekty deweloperskie, a obecnie tworzy grupę hotelową. Za uruchomienie i zarządzanie obiektem odpowiada spółka operatorska z grupy Portfela Inwestycyjnego – Portfel Inwestycyjny Management zarządzana przez Agnieszkę Dąbrowską. To już trzeci obiekt spółki PI Management pod marką Marriott.

Już po przekroczeniu progu hotelu goście zauważą rozmach, z którym zaprojektowano tę przestrzeń. Recepcję zdobi dekoracyjna, pozłacana instalacja. Od wejścia widoczny jest bar, w którym można się zrelaksować po męczącej podróży. Dostępna dla gości będzie również strefa coworkingowa, biblioteka oraz sklep przeznaczony wyłącznie dla gości hotelu. Architektom zależało nie tylko na pozytywnym pierwszym wrażeniu. W niszach i biblioteczkach na odwiedzających czekają niespodzianki w postaci obrazów i rzeźb. Hotel jest wypełniony sztuką, która na tle subtelnej kolorystyki wysuwa się na pierwszy plan.

Hotel będzie wyposażony w sześć sal konferencyjnych – jedną dużą (z możliwością podziału na dwie części) oraz pięć o nieco mniejszej powierzchni. Podobnie jak w przypadku pozostałych części obiektu, tu również królują proste formy i subtelna paleta barw. Architekci zadbali o detale, które wprowadzają przytulny klimat obiektu. Do dyspozycji gości dostępna będzie również strefa SPA, basen oraz siłownia.

źródło: informacja prasowa Tremend

AH&LA: połowa hoteli w USA do zamknięcia

Następny »

28% Amerykanów chce podróżować po COVID-19

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *