W Krakowie hotelarze będą rozmawiać o e-marketingu

Już za tydzień, 24 września, odbędzie się kolejna 19. edycja spotkania środowiska internetowego z branżą turystyczną i hotelarską – TravelCamp. Pierwszy w Polsce turystyczny barcamp tym razem zawita do Krakowa.

TravelCamp od ponad 3 lat przyciąga hotelarzy, travel managerów, start upy, blogerów,  a także wizjonerów, pasjonatów i internetowych geeków. Uczestnicy dzielą się wiedzą i doświadczeniem z zakresu e-marketingu, rozmawiają o nowych trendach w e-turystyce, poszukują nowych inspiracji i partnerów biznesowych. A wszystko to w luźnej „barowej” atmosferze.

W Krakowie eksperci będą rozmawiać m.in. technologiach mobilnych w branży turystycznej, automatyzacji marketingu, wykorzystaniu GDS-ów w hotelarstwie czy tworzeniu skutecznych kampanii e-mail marketingowych przez hotele i biura podróży. Nie zabraknie też informacji o nowych trendach w turystyce online oraz konkursów z nagrodami.

Udział w TravelCampie jest nieodpłatny i otwarty dla wszystkich. Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie rejestracji na stronie travelcamp.pl oraz potwierdzenie udziału najpóźniej 48 godzin przed spotkaniem. Dziewiętnasta edycja spotkania zostanie zorganizowana 24 października w Atelier Aparthotelu w Krakowie. Partnerami technologicznymi tej edycji są firmy Qtravel oraz ERV. Event wspierają Avail Pro, Criteo, SalesManago oraz Supranational Hotels. Sponsorem Afterparty jest firma Idosell Booking.

źródło: informacja prasowa

Kolejne obiekty dołączają do programu Hotele Plus

Następny »

Daniel Błaszkiewicz dyrektorem generalnym hotelu Anders

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *