W Kielcach powstaje centrum wystawienniczo-eventowe

Już we wrześniu br. w kieleckim Best Western Grand Hotel zostanie otwarte kompleksowe centrum wystawienniczo-eventowe.

Po zakończeniu trwającej obecnie modernizacji całkowita powierzchnia nowego centrum wynosić będzie 1800 mkw. Dzięki przesuwnym ścianom możliwy będzie podział przestrzeni na mniejsze pomieszczenia, co pozwoli na jednoczesną organizację kilku spotkań z zachowaniem w pełni komfortowych warunków organizacyjnych i akustycznych. Hotel zaoferuje również możliwość organizacji większych wydarzeń.

Nowe centrum wystawienniczo-eventowe będzie w stanie pomieścić jednorazowo nawet 1000 osób, co uczyni je największym tego typu obiektem w regionie. Ponadto jednym z wyróżników nowego kompleksu będzie winda umożliwiająca przewożenie wielkogabarytowych przedmiotów – np. samochodu na potrzeby prezentacji.

Już wkrótce biznesowi goście Best Western Grand Hotel będą mieli również możliwość organizacji wydarzeń specjalnych w plenerze. Klienci będą mieli do dyspozycji oddalony o zaledwie kilka kilometrów od hotelu teren zielony o powierzchni 8500 mkw, rozciągający się w sąsiedztwie jednej z najbardziej znanych atrakcji turystycznych Gór Świętokrzyskich – Jaskini Raj. Obszar ten stanowić będzie idealne miejsce do organizacji m.in. imprez integracyjnych czy pikników.

Oprócz rozbudowy zaplecza konferencyjnego, w hotelu zadbano również o unowocześnienie bazy noclegowej. Już w kwietniu zakończy się remont tej części obiektu, gdzie wcześniej znajdowały się pokoje w standardzie trzygwiazdkowym. Dzięki temu hotel będzie funkcjonował w całości jako obiekt czterogwiazdkowy. Oferta Best Western Grand Hotel obejmuje 118 pokoi i 4 apartamenty. Goście obiektu mogą skorzystać z pełni wyposażonego zaplecza gastronomicznego bazującego na autorskiej kuchni, regionalnych tradycjach i lokalnych produktach. Ponadto do dyspozycji klientów hotel oddaje klub muzyczny, mogący pomieścić nawet 300 osób, jedyne w województwie świętokrzyskim kasyno, gabinet odnowy biologicznej i salę fitness oraz pasaż handlowo-usługowy. Oprócz tego obiekt współpracuje m.in. z profesjonalnym torem wyścigowym.

źródło: Best Western

Ambitne plany inwestycyjne Grupy B&B

Następny »

Park Hotel Diament Katowice już po modernizacji

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *