W czwartek ruszają Targi TT Warsaw 2014

MT PolskaJuż w czwartek rozpoczną się XXII Międzynarodowe Targi Turystyki TT Warsaw 2014. To największe wydarzenie turystyczne w Polsce odbędzie się w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie przy ul. Marsa 56c.

Przez trzy dni będą się tu spotykać przedstawiciele branży turystycznej z całego świata. W tegorocznej edycji udział weźmie ponad 500 wystawców z 51 krajów. Targi TT Warsaw odbędą się w dniach 27-29 listopada br., a uroczyste otwarcie zaplanowane jest na czwartek 27 listopada br. na godzinę 11.00. Krajem partnerskim TT Warsaw 2014 jest Egipt.

TT Warsaw to impreza wystawiennicza skierowana zarówno do sektora turystycznego, jak i indywidualnych odwiedzających. W tym roku targi goszczą ponad 100 wystawców więcej niż rok temu. Stoiska będą kusiły kolorowymi ekspozycjami, dźwiękami narodowej muzyki i barwnymi strojami lokalnych grup tanecznych. Każdy dokłada starań, aby przyciągnąć klientów i zaprezentować to, co w danym kraju, regionie czy hotelu najciekawsze.

W tym roku zaprezentuje się także kilka egzotycznych kierunków, w tym Filipiny, Malezja, Tajlandia oraz wyspiarskie raje turystyczne z Karaibów jak Jamajka czy Kuba. Nie zabraknie rodzimych atrakcji – od Sopotu po Duszniki Zdrój. Na TT Warsaw na spotkania z klientami czekają przedstawiciele biur podróży, hoteli, pensjonatów, uzdrowisk i sanatoriów. Będą też stoiska atrakcji turystycznych, ośrodków konferencyjnych, wypoczynkowych i sportowych. W tym roku obecni też będą przewoźnicy lotniczy, autokarowi i promowi, firmy czarterujące jachty, a uzupełnieniem oferty dla biznesu i podróżnych będą propozycje firm świadczących usługi na rzecz turystyki, w tym technologiczne.

Podczas Targów TT Warsaw odbędą się konferencje i seminaria na temat narodowych strategii rozwoju turystyki, ciekawostek i potencjału turystycznego krajów i regionów. Zaprezentują się narodowe organizacje turystyczne i ambasady m.in. Japonii, Sri Lanki, Maroka, Tunezji, Algierii, Białorusi, Turcji, gruzińskiej Adżarii, Dominikany, czy też chińskie miasto Chengdu.

W hali wystawienniczej zostanie zorganizowana Strefa Prezentacji, w której pokazane będą nowoczesne rozwiązania dla sektora turystycznego i kongresowo-konferencyjnego. Produkty i usługi przedstawią m.in.: Google, Hewlett-Packard Polska,, Turigeo czy Grupa NETMEDIA. W konkursie Tech.Travel Award wyłonione zostaną najnowocześniejsze produkty i usługi dla turystyki oparte na nowych technologiach. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom odbędzie się podczas uroczystego otwarcia targów.

Na Targi TT Warsaw 2014 obowiązuje rejestracja, której można dokonać na miejscu. Dla indywidualnych odwiedzających wydarzenie jest otwarte w dniach 28-29 listopada br.

źródło: TT Warsaw

Jarmarki bożonarodzeniowe pod palmami

Następny »

Nowy Szef Kuchni Hotelu Bristol w Warszawie

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *