W Chorwacji odbył się Europejski Szczyt Hoteli Luksusowych

Na początku marca w chorwackim Rovinj odbył się Europejski Szczyt Hoteli Luksusowych. Wydarzenie zorganizowało Międzynarodowe Stowarzyszenie Hoteli Luksusowych (ILHA). Gościem konferencji była aktorka amerykańska, Eva LaRue.

Uczestnikami spotkania ILHA byli managerowie wysokiego szczebla, zarządzający hotelami luksusowymi w Europie i na innych kontynentach. Wśród 19 prelegentów tegorocznego Europejskiego Szczytu Hoteli Luksusowych znalazła się Eva LaRue, nominowana do nagrody Emmy aktorka amerykańska, która zagrała w ponad 30 serialach i filmach kinowych. Widzowie znają ją m.in. z serialu „Kryminalne zagadki Miami”.

Eva LaRue jest ekspertką w zakresie podróży luksusowych oraz ambasadorką ILHA. Podczas szczytu aktorka opowiedziała uczestnikom o znaczeniu podróży w rozwoju osobistym. Będąc w Rovinj, Eva LaRue miała okazję podziwiać niezapomniane widoki miasta, którego historia sięga VII wieku p.n.e. Zwieńczeniem pobytu aktorki w Chorwacji było spotkanie z ministrem turystyki, panem Garim Capelli, który piastuje swój urząd od października 2016.

Imprezą, która towarzyszyła temu wydarzeniu, był Festiwal Kuchni Śródziemnomorskiej (Taste the Mediterranean), na którym zaprezentowano dietę śródziemnomorską, uznaną przez Światową Organizację Zdrowia za najzdrowszą na świecie.

źródło: informacja prasowa

Gdzie Polacy latali na ferie zimowe? [INFOGRAFIKA]

Następny »

Rekordowa liczba 100 tysięcy pokoi w hotelach Hilton

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *