Vienna House R.evo ruszy w Katowicach w 2021 roku

Vienna House R.evo zostanie otwarty w przyszłym roku w Katowicach. Umowa na wynajem obiektu z 203 pokojami i apartamentami została podpisana, a prace renowacyjne już się rozpoczęły – czytamy w komunikacie Vienna House.

Sercem Vienna House R.evo Katowice jest lobby z recepcją, barem i strefą wypoczynku. W skrócie: centralny punkt dla gości. W komfortowej przestrzeni z miejscami do siedzenia można zjeść śniadanie lub spotkać się z przyjaciółmi, a także zorganizować tymczasowe miejsce pracy. Z kolei strefa Work & Play oferuje sporo przestrzeni dla decydentów, którą mogą wynająć na wyłączność na spotkania czy telekonferencje.

Do dyspozycji gości znajdą się 203 pokoje, w tym 145 pokoi dwuosobowych (z łóżkiem małżeńskim), 5 jednoosobowych, 50 apartamentów oraz 3 pokoje Family & Friends.

Wszystkie dania można zjeść na miejscu lub w restauracji zamówić na wynos – osobiście lub przez aplikację. To goście decydują, gdzie i jak chcą zjeść .

Frenalcerów i przedstawicieli branży kreatywnej z pewnością zainteresuje coworkingowa strefa Work & Play z biurkami, wspólnymi stołami i miejscami do siedzenia. W kafejce z przekąskami dostępnej dla gości i klientów z zewnątrz, można przegryźć coś na polepszenie nastroju, zaspokoić mały głód i pragnienie. Kolejną atrakcją będzie niewątpliwie znajdujące się w podziemiach kino z 30 wygodnymi fotelami. Natomiast w strefie fitness będzie można ćwiczyć u boku trenera personalnego.

źródło: Vienna HouseAtari uruchomi hotele dla fanów gier

Następny »

Psy znajdują nowe domy dzięki temu hotelowi

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *