Uroczysko Siedmiu Stawów z myślą o mamach z dziećmi

Kwestia bezpieczeństwa i właściwego przygotowania otoczenia, pod potrzeby mam z dziećmi jest dla nas bardzo istotna – mówi Elżbieta Rogowska z Uroczyska Siedmiu Stawów.Dlatego też, w naszych komfortowo wyposażonych pokojach, znajdują się m.in. łóżeczka, przewijaki, foteliki dla dzieci, jak również wanienki, stopnie i krzesełka łazienkowe. Zadbaliśmy o zabezpieczenia kontaktów i szuflad, dodatkowe tekstylia dziecięce: poduszki, kocyki, szlafroczki oraz akcesoria typu: podgrzewacze do butelek, jednorazowe śliniaczki, nawilżacze powietrza czy elektroniczne nianie. Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy również specjalne menu, a także: krzesełka, sztućce i naczynia. Szef kuchni poleca posiłki na bazie organicznych składników, jak również dania bezglutenowe – dodaje.

W Uroczysku Siedmiu Stawów została stworzona specjalna przestrzeń dla dzieci. Na życzenie mamy dostępny jest animator, który organizuje czas wolny maluchom. Jednym z ciekawszych miejsc jest nowoczesna sala zabaw z blokomodułami, która stymuluje aktywność najmłodszych. Blokomoduły to kolorowe klocki z twardej gąbki, na których dzieci mogą siadać, kołysać się, leżeć, jak i składać je w większe kształty, mając jednocześnie zapewnione pełne bezpieczeństwo podczas zabawy. Sala, wyposażona w specjalne meble i profesjonalne pomoce, podczas zabawy rozwija psychosomatykę u najmłodszych. Dziecko, które po aktywności fizycznej, potrzebuje odpocząć może spędzić czas w przestrzeni kinowej tzw. kinie dla najmłodszych.

Dla aktywnych dzieci i mam, które chcą zadbać o sylwetkę dobrą opcją będzie wspólna wizyta na basenie. Najmłodsi mogą dokazywać w brodziku, w specjalnie przygotowanej dla nich części basenowej. Strefa Fitness i Wellness w Uroczysku daje możliwość różnorodnych form odpoczynku: jacuzzi, sauny, taras widokowy – to tylko niektóre z nich. Kiedy dziecko otoczone jest profesjonalną opieką, Mama może korzystać z bogatej oferty zabiegów na twarz i ciało w SPA by L’Occitane.

W ofercie są cztery gabinety, strefa VIP, sauna fińska i parowa, studnia do schładzania oraz komfortowa strefa wypoczynku z tarasem widokowym i wellness barem. Wyjątkowo prezentuje się również otoczenie hotelu, położonego w Kotlinie Dzierżoniowskiej, słynącej z bujnych lasów, rozległych pól i licznych akwenów. Na terenie należącym do Uroczyska przygotowano plac zabaw dla dzieci ze zjeżdżalnią i huśtawkami. Tuż obok znajdują się liczne ścieżki rowerowe, trasy do nordic walking i joggingu.

źródło: Uroczysko Siedmiu Stawów

TOP 5 obłędnie luksusowych apartamentów

Następny »

Hotele dla kobiet. Nadchodzi nowy trend?

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *