Turystyczny barcamp wraca do Gdańska

Już 23 kwietnia odbędzie się kolejna 17. edycja otwartego spotkania środowiska internetowego z branżą turystyczną TravelCamp. Branżowy barcamp już po raz trzeci zawita do Gdańska. Tym razem event zorganizowany zostanie w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym.

TravelCamp to pierwszy w Polsce barcamp, który integruje dwa środowiska: internetowe i turystyczne. Spotkanie przyciąga hotelarzy, travel managerów, biura podróży, a także blogerów, marketerów oraz wszystkich, którzy zawodowo zajmują się szeroko pojętym marketingiem w turystyce i hotelarstwie.

W Gdańsku eksperci będą rozmawiać m.in. o automatyzacji w turystyce, skutecznych kampaniach mailingowych oraz systemach hotelowych, które wchodzą na polski rynek. Sporo miejsca poświęcone zostanie marketingowi mobilnemu i nowym trendom na rynku travel online. Wśród zaproszonych gości nie zabraknie przedstawicieli wiodących zagranicznych firm turystycznych. Będą też konkursy z nagrodami oraz mnóstwo okazji do dzielenia się wiedzą i skuteczny networking.

Udział w TravelCampie jest nieodpłatny i otwarty dla wszystkich, którzy pracują w branży turystycznej lub w sektorze horeca. Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie rejestracji na stronie travelcamp.pl oraz potwierdzenie udziału najpóźniej 48 godzin przed spotkaniem.

Najbliższa edycja spotkania TravelCamp odbędzie się 23 kwietnia w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym. Gdańską edycję wspierają takie marki, jak TravelBird, SalesManago, Criteo i QTravel.

Degustacja win w Głęboczek Vine Resort&SPA

Następny »

W Gdyni powstanie podwodny hotel

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *