Trzeci hotel Hampton by Hilton w Berlinie już otwarty

W Berlinie otwarto trzeci hotel pod szyldem Hampton by Hilton. To nowoczesny obiekt, usytuowany w centrum Berlina, którego powstanie jest ściśle powiązane z poszerzaniem się oferty hotelowej w Berlinie, jak i wzrostem liczby turystów odwiedzających stolicę Niemiec.

Hampton by Hilton Berlin City East Side Gallery to dziewiąty hotel tej marki w Niemczech. Decyzję o otwarciu hotelu podjęto między innymi w związku z notowanym wzrostem liczby osób odwiedzających Berlin, która w 2017 roku zwiększyła się o 1,8 proc., osiągając blisko 13 milionów.

Do dyspozycji gości hotelu oddaje się nowocześnie urządzone pokoje oraz otwarte całą dobę centrum fitness. Turyści mogą również liczyć na darmowy internet Wi-Fi w całym obiekcie. Hotel może też poszczycić się doskonałą lokalizacją – w pobliżu Friedrichshain, w sercu Mercedes Platz, w niewielkiej odległości od Muru Berlińskiego. Na stację kolejową Ostbahnhof można z powodzeniem stąd dojść pieszo, natomiast od lotnisk Berlin Tegel Airport i Berlin Schönefeld gości dzielić będzie około 20 kilometrów.

Novotel modernizuje swoje hotele w Krakowie

Następny »

Gdzie Polacy mogą polecieć za średnią pensję?

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *