Trivago sprawdził ceny hoteli w sierpniu

Trivago.pl – serwis porównujący ceny hoteli, sprawdził, ile wyniesie nas doba hotelowa dla dwóch osób w polskich górach, nad morzem oraz na Mazurach.

Wypoczynek na Mazurach

Mazury to idealne miejsce dla miłośników wypoczynku nad jeziorem i atrakcji temu towarzyszących. W tym miesiącu w Ełku za nocleg dla dwóch osób zapłacimy średnio 170 zł (to o 4% mniej niż w lipcu). Dużo drożej wyniesie nas pokój o takim samym standardzie w Mikołajkach – 373 zł (2% mniej niż w zeszłym miesiącu). Za nocleg dla dwóch osób w Giżycku zapłacimy średnio 265 zł (o 1 % mniej niż w lipcu). Taniej jest w Mrągowie – nocleg o takim samym standardzie znajdziemy w cenie 224 zł (o 10% taniej niż w lipcu).

tabela-trivago

W górach jest taniej?

W polskich górach przenocujemy nieco taniej, niż na Mazurach. Za pokój o tym samym standardzie dla dwóch osób, w sierpniu w Zakopanem zapłacimy 303 zł (o 3% drożej niż w lipcu). W górach, taniej od Zakopanego jest w Karpaczu, ze średnią ceną 240 zł za dwie osoby, i w Krynicy Zdroju, gdzie zapłacimy 265 zł/2 osoby, za dobę – tutaj ceny noclegów również podrożały w stosunku do lipca. W Świeradowie Zdroju ten sam nocleg wyniesie nas średnio dokładnie tyle samo, co w Krynicy Zdroju. Najtaniej, spośród wybranych miejsc, jest w Ustroniu. Tu za noc dla dwóch osób w hotelu, w sierpniu zapłacimy średnio 224 zł.

Ile w sierpniu zapłacimy nad Morzem Bałtyckim?

Nad morzem nocleg w hotelu jest droższy niż w górach, jak również na Mazurach. Chcąc spędzić sierpień w Międzyzdrojach, za dobę hotelową dla dwóch osób zapłacimy średnio 593 zł (o 10% więcej niż w lipcu). Taniej przenocujemy w Kołobrzegu – średnio 539 zł/2 osoby, lub w Sopocie, ze średnią ceną za nocleg w wysokości 551 zł (o 6% taniej niż w lipcu).

źródło: trivago.pl

LOT zacieśnia współpracę z Turkish Airlines

Następny »

Paged dla pięciogwiazdkowych hoteli

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *