Travelport zwiększa swój udział w spółce Locomote

Firma Travelport postanowiła zwiększyć do 55% swój udział w australijskim Locomote, szybko rozwijającej się spółce z branży technologii do obsługi podróży służbowych, stając się w ten sposób jej większościowym udziałowcem.

Po zwiększeniu liczby udziałów przedstawiciele firmy Travelport oraz Philip Weinman, inwestor-założyciel i dyrektor generalny Locomote, wspólnie mianowali Sandrę McLeod nowym dyrektorem generalnym Locomote, natomiast Weinman objął stanowisko wiceprezesa – czytamy w komunikacie spółki.

Sandra McLeod wnosi do Locomote 25 lat międzynarodowego doświadczenia w branży technologii dla rynku turystycznego, zdobytego podczas pracy w firmie Travelport. Na swoim nowym stanowisku będzie odpowiedzialna za opracowanie i realizację globalnej strategii obsługi i wspierania rozwoju działalności Travelport, jak również za nawiązywanie bezpośrednich relacji z osobami odpowiedzialnymi za podróże służbowe w największych globalnych korporacjach.

Philip Weinman w swojej nowej roli wiceprezesa Locomote będzie udzielać firmie Travelport kompleksowego doradztwa w kwestii szeroko pojętej strategii dotyczącej nowych technologii oraz usług mobilnych.  Tymczasem  Philip Emery, dyrektor finansowy Travelport, został powołany na stanowisko prezesa zarządu Locomote.

źródło: Travelport

Louvre Hotels Group kupuje 25 niemieckich hoteli

Następny »

Nowy hotel w barwach Best Western ruszy we Wrocławiu

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *