Travelport przejmuje firmę Mobile Travel Technologies

Firma Travelport przejęła Mobile Travel Technologies Ltd (MTT), prywatną spółkę z siedzibą w Dublinie.

MTT oferuje wiodącą w branży mobilną platformę turystyczną oraz zestaw produktów, które umożliwiają liniom lotniczym, hotelom, firmom świadczącym usługi zarządzania podróżami służbowymi oraz biurom podróży nawiązywanie relacji z klientami za pomocą zaawansowanych i dopasowanych do indywidualnych potrzeb usług mobilnych, takich jak aplikacje, mobilne strony internetowe i inteligentne komunikatory mobilne. Aplikacje mobilne i usługi MTT są następnie dostarczane, pod marką klienta, na smartfony, tablety i inteligentne dodatki, takie jak zegarek Apple Watch.

Z usług MTT korzystają  postępowe firmy z branży turystycznej, m.in. easyJet, Singapore Airlines, Saudia, BCD Travel, Capita Travel and Events oraz LATAM Airlines Group.

Firma MTT we współpracy ze swoimi klientami tworzy aplikacje mobilne i inteligentne usługi mobilne zapewniające wysoki komfort obsługi. Jej mobilna platforma turystyczna oraz inne produkty umożliwiają firmom z branży turystycznej szybkie i ekonomiczne wprowadzanie atrakcyjnych usług mobilnych na wysokim poziomie. Usługi te obejmują wyszukiwanie, rezerwacje i odprawę za pomocą urządzeń mobilnych oraz produkty takie jak MTT Engage, który dostarcza podróżnym spersonalizowane komunikaty i oferty w czasie rzeczywistym, czy aplikacja MTT Concierge Live, która prowadzi turystów przez całą podróż, dostarczając im m.in. kontekstowe informacje o podróży oraz wskazówki na lotnisku.

Przejęcie MTT przez Travelport to kontynuacja inwestycji w ramach strategii zakładającej przekształcanie branży turystycznej, ze szczególnym naciskiem na szybko rozwijającą się gospodarkę cyfrową.

źródło: Travelport, fot. pixabay

LOT uruchamia usługę Bus&Fly

Następny »

Nowy szef kuchni zdobywa laury dla hotelu Cristal

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *