Travelport laureatem nagrody GARA Award

Firma Travelport zdobyła nagrodę Global AirRail Alliance (GARA) w kategorii „Najlepsze rozwiązanie do dystrybucji biletów kolejowych na połączenia z portami lotniczymi”. Oferowana przez nią wtyczka Airport Express, wprowadzona w tym roku, umożliwia biurom podróży rezerwację biletów na regularne połączenia między portami lotniczymi a miastami, obsługiwane przez szybką kolej podmiejską. Rozwiązanie to umożliwia zwiększenie przychodów oraz świadczenie bardziej kompleksowych usług.

Twórcą innowacyjnej wtyczki jest brytyjska firma Developer Connections Ltd., która należy do sieci Travelport Developer Network. Jest to pierwsza tego rodzaju usługa na świecie, a w jej tworzeniu wziął udział Heathrow Express –  jej partner wdrożeniowy, a zarazem pierwszy klient.

Heathrow Express to przewoźnik oferujący połączenia kolejowe z portem lotniczym. Każdego dnia przewozi 17 000 pasażerów pomiędzy londyńskim dworcem Paddington a lotniskiem Heathrow. Podróż trwa zaledwie 15 minut i zapewnia najszybsze dotarcie do centrum Londynu z najpopularniejszego lotniska w Wielkiej Brytanii.

Nagrody GARA Awards są przyznawane co roku za wkład pracy, najlepsze procedury oraz wyniki globalnej branży połączeń kolejowych z lotniskami. Ta prestiżowa nagroda stanowi wyraz uznania za jasną wizję, projekt i plan strategiczny, które znacznie zwiększają komfort podróży pasażerów korzystających z tych usług.

źródło: Travelport

Novotel Poznań Centrum już po modernizacji

Następny »

BaseCamp Young Hostel, czyli kemping w starym magazynie

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *