The Bridge – nowy hotel we Wrocławiu

Na początku września został oficjalnie otwarty The Bridge – nowy pięciogwiazdkowy hotel. Wrocławski obiekt oferuje 184 pokoje, restaurację Craft, strefę SPA, a także część konferencyjną dla klientów biznesowych.

The Bridge to największa, ekskluzywna inwestycja hotelowa we Wrocławiu ostatnich lat – czytamy w komunikacie spółki Tacit Investment, która jest właścicielem obiektu. Za projekt wnętrz hotelu odpowiada pracownia Medusa Group.

W pokojach hotelowych gości witają słynne postaci historyczne związane z miastem. Ryciny pojawiają się także w salach konferencyjnych i foyer. Jedna z nich przedstawia most, w miejscu którego, na zasypanej odnodze Odry, stoi teraz The Bridge. Wspaniały widok na rzekę rozciąga się z tarasu na dachu, a szum wody można usłyszeć już od samego wejścia. To dzięki ścianie wodnej we foyer. Tuż za nią zlokalizowana jest sala balowa z wyjściem do ogrodu – idealna na koncert, wystawę czy przyjęcie weselne. Z pozostałych sal przeznaczonych na spotkania biznesowe widać plac Katedralny.

The Bridge posiada strefę spa, wellness i fitness położone na najwyższej kondygnacji gwarantującej doskonały widok na bulwary nad Odrą. W obiekcie znajduje się także restauracja Craft, w której można spróbować autorskich dań przygotowywanych na bazie lokalnych produktów od miejscowych dostawców, a także doskonałych koktajli i rzemieślniczych piw.

Hotel spełnia wysokie wymagania w zakresie energooszczędności i zużycia wody, a w podziemnym garażu przygotowano 4 stanowiska do ładowania samochodów elektrycznych. Operatorem The Bridge jest Accor Hotels, który wprowadza do Polski sieć ekskluzywnych hoteli działających pod marką MGallery.

10 lat świętuje Vienna House Andel’s Lodz

Następny »

Grupa Louvre Hotels na starcie Poland Business Run

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *