Targi Turystyczne TT Warsaw już w ten weekend!

Już 22 listopada rozpocznie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw. W Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie na gości czekać będą wystawcy z 53 krajów, touroperatorzy z ponad 30 państw, znani podróżnicy oraz szeroki wachlarz dodatkowych atrakcji. Targi potrwają do soboty 24 listopada.

Wśród reprezentowanych podczas 26. Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw krajów wymienić można między innymi: Albanię, Austrię, Bułgarię, Chiny, Chorwację, Dominikanę, Francję, Grecję, Hiszpanię, Kubę, Madagaskar, Maltę, Panamę, Portugalię, Tajlandię czy Stany Zjednoczone. W gronie wystawców nie zabraknie również przedstawicieli z Włoch, które są krajem partnerskim tegorocznej edycji imprezy. Podczas targów będzie można poznać walory turystyczne ośmiu włoskich regionów, skosztować regionalnych serów czy wędlin, a także uraczyć podniebienie lokalnymi winami i likierami.

W programie targów znalazły się też spotkania ze znanymi podróżnikami, w tym z Jankiem Melą, który będzie gościem specjalnym imprezy. Swoimi wspomnieniami i doświadczeniami dzielić się będą również: pomysłodawca i założyciel Klubu Podróżników Soliści Łukasz Nowak, dziennikarz, przewodnik i bloger Paweł Wroński, podróżnik i smakosz Jakub Juszczyński oraz Jacek Jasiński, z zamiłowania koniarz i podróżnik. Z odwiedzającymi targi spotkają się ponadto fotografowie i dziennikarze Anna i Krzysztof Kobusowie, Natalia Sitarska i Łukasz Smoliński oraz Marek Kamiński.

Na gości czekać będą także tętniące życiem, pełne atrakcji i inspirujące do podróży stoiska wystawców z 53 krajów. Odwiedzający będą też mogli brać udział w licznych konkursach, wygrać wycieczkę do Palestyny czy skusić się na degustację win, serów, wędlin lub słodyczy z najróżniejszych zakątków świata.

26. Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw odbędą się w dniach 22-24 listopada w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Pierwszy dzień targów jest przeznaczony dla branży, kolejne dla wszystkich chętnych zwiedzających. Wstęp na targi jest bezpłatny, wystarczy jedynie dokonać rejestracji online.

źródło: informacja prasowa, zdjęcie: TT Warsaw

Rynek hoteli i condohoteli w Polsce 2018 – raport Emmerson Evaluation

Następny »

Novotel modernizuje swoje hotele w Krakowie

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *