Targ Śniadaniowy po raz pierwszy na warszawskiej Pradze

Już w najbliższy weekend na warszawskiej Pradze odbędzie się Targ Śniadaniowy – pierwszy w tej lokalizacji. Na Targu będzie można spróbować dań z najróżniejszych zakątków świata, posłuchać muzyki na żywo czy po prostu odetchnąć od miejskiego zgiełku.

Premierowa praska odsłona Targu Śniadaniowego odbędzie się przy ulicy Ratuszowej 6, w pobliżu głównego wejścia do ZOO, w samym sercu Parku Praskiego. Goście, którzy 9 lub 10 czerwca odwiedzą Targ, będą mogli między innymi skosztować specjałów kuchni gruzińskiej, koreańskiej i wietnamskiej, zagrać w boule lub w klasy czy posłuchać muzyki na żywo. Dodatkowo na niedzielę zaplanowano targ winylowy.

Początki Targów Śniadaniowych, których pomysłodawcą jest Krzysztof Cybruch, sięgają 2012 roku. Pierwszy Targ odbył się na warszawskim Żoliborzu, później organizowano je również na Woli, Wilanowie, Targówku, Pradze Południe, Mokotowie i Ursynowie. Głównym celem przyświecającym organizatorom Targów Śniadaniowych jest połączenie niezobowiązującego klimatu i dobrego jedzenia od lokalnych marek ze szczyptą kultury.

Źródło: Targ Śniadaniowy / Fot. Pexels.com

Prawie 7,5 mln Polaków spędzi wakacje za granicą

Następny »

Elżbieta Lendo w zarządzie Harmony Hotels

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *