Suntago Village otwiera się 21 lipca

Suntago Village, czyli kompleks 92 bungalowów, który jest częścią projektu Park of Poland, będzie otwarty dla gości już od 21 lipca.

W każdym z bungalowów znajduje się sypialnia z dwoma pojedynczymi lub jednym podwójnym łóżkiem oraz salon z rozkładaną dwuosobową sofą, co zapewni komfortowy pobyt czterem osobom. Ponadto salon połączony jest z pełni wyposażonym aneksem kuchennym, który pozwala na samodzielne przygotowanie posiłków. W każdym domku jest się 49-calowy telewizor, a na terenie całego kompleksu dostępne jest darmowe WiFi. Przygotowano także 3 bungalowy przystosowane do gości niepełnosprawnością.

Sercem Suntago Village jest Sun HUB mieszczący recepcję główną, mini delikatesy, snack bar z autorskimi kanapkami podawanymi na zimno i ciepło, kawą i herbatą. Do dyspozycji gości zostanie oddany również bezpłatny elektryczny ECO Shuttle Bus, który będzie dowoził chętnych do Suntago Wodny Świat.

W dalszym ciągu trwają prace nad strefą zewnętrzną Suntago Village, gdzie docelowo powstanie plac zabaw dla dzieci, strefa grillowa dla rodzin i grup oraz plac umożliwiający grę w siatkówkę, badmintona czy bule.

źródło: informacja prasowa

Początek wakacji mało optymistyczny dla hoteli

Następny »

VauBoo.com wchodzi na rynek europejski

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *