Stay calm and find apple in Stare Jabłonki

Hotel Anders ze Starych Jabłonek zaprasza wszystkich chętnych do udziału w konkursie, w którym główną rolę odgrywa… jabłko.

Konkurs nosi nazwę „Stay calm and find apple in Stare Jabłonki”, a jego pierwszy etap cieszył się sporym powodzeniem. Właśnie rozpoczął się II etap tego konkursu, który potrwa do 3 maja 2015 r. Zwycięzca ogłoszony zostanie 6 maja br.

Zasady konkursu są bardzo proste. Aby zdobyć nagrodę, wystarczy:

  • zrobić zdjęcie ilustrujące hasło „Stay calm and find apple in Stare Jabłonki” (na zdjęciu musi pojawić się rekwizyt w postaci jabłka),
  • zamieścić zdjęcie na fan page’u Hotelu Anders na Facebook’u wraz z podpisem „Stay calm and find apple in Stare Jabłonki”,
  • w recepcji głównej hotelu okazać dowód zamieszczenia zdjęcia na hotelowym fan page’u.

W konkursie nie ma przegranych, gdyż każdy uczestnik zabawy wygrywa jednorazowy bon na wyśmienity deser w Restauracji Pałacowej (do wyboru: mus mascarpone z pieczonym jabłkiem i kawą zbożową lub jabłecznik, lody z maślanki i sos karmelowo-pomarańczowy).

Dodatkowo, spośród wszystkich zgłoszonych do konkursu fotografii, Jury Konkursowe wybierze jedną, jego zdaniem najciekawszą, a jej autor otrzyma nagrodę w postaci vouchera pobytowego na pakiet „Weekend we dwoje”.

źródło: Hotel Anders

Znamy laureatów HolidayCheck Award 2015

Następny »

Dobre warunki narciarskie w Czechach

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *