Spotkanie branży MICE w Złotym Groniu

Przełom września i października 2020 r. w Złoty Groń Resort & Spa minął pod znakiem długich rozmów z przedstawicielami branży MICE o przyszłości wyjazdów firmowych w czasie pandemii.

Właściciele i managerowie firm – organizatorów spotkań biznesowych, korzystając z dwudniowego zaproszenia resortu, zostali zapoznani z walorami Zloty Groń Resort & Spa oraz możliwościami organizowania spotkań biznesowych dla swoich klientów. Zaproszeni Goście poznali część biznesową hotelu, noclegową a także rekreacyjną ze strefą wellness, fitness oraz spa, jak również otoczenie obiektu, której istotnym elementem jest górna stacja wyciągu narciarskiego.

Pierwszego dnia pobytu Goście Złoty Groń Resort & Spa skorzystali również z zaproszenia na kolację degustacyjną w hotelowej restauracji z panoramicznym widokiem na góry. Jako menu popisowe Szef Kuchni zaprezentował sezonowaną na miejscu polską wołowinę.

Drugi dzień pobytu zaowocował spotkaniem w większym gronie, z zaprzyjaźnioną, lokalną firmą eventową Base Camp, dzięki której wyjazdy biznesowe w góry nabierają intensywności.

W ramach podziękowania za przyjęcie zaproszenia, goście otrzymali naturalne, zgodne z filozofią slow food, której hotel jest wierny, produkty Spichlerza Smaków Złotego Gronia – nowej marki resortu. Produkty przypadły do gustu gościom, którzy już złożyli zamówienia na personalizowane prezenty świąteczne dla swoich pracowników i kontrahentów. Wśród zaproszonych do hotelu Gości znaleźli się m. in. firma Bossa Nova Events z Krakowa oraz hotel Expert Events z Bytomia, których pozytywne wrażenia wróżą dobrą współpracę. Jednak wszyscy są zgodni, że branża związana z organizacją wyjazdów biznesowych zmieniła się i należy skupić się na obsłudze kameralnych, wymagających grup.

źródło: Złoty Groń Resort & SPA

Hampton by Hilton Tarnowo Podgórne już w 2023 roku

Następny »

Nowy dyrektor generalny hotelu Platinum Mountain

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *