Skyscanner pokaże ci, jak najtaniej kupić bilet

Skyscanner opracował narzędzie o nazwie „Kiedy taniej”, które wskazuje najtańszy miesiąc na lot w wybranym kierunku z pięciu głównych portów lotniczych w Polsce. Użytkownik pozna przez to najlepszy moment na dokonanie rezerwacji.

Narzędzie “Kiedy taniej” precyzyjnie określa liczbę tygodni lub miesięcy przed planowanym urlopem, kiedy powinniśmy kupić bilet, by zapłacić za niego najmniej jak to możliwe. “Kiedy taniej” to efekt obserwacji i dogłębnej analizy danych z ostatnich dwóch lat.

“Kiedy taniej” uwzględnia 5 głównych portów lotniczych, w których Polacy najczęściej zaczynają podróż, czyli: warszawskie Okęcie, Lotnisko Gdańsk-Rębiechowo, Port lotniczy Kraków-Balice, Katowice-Pyrzowice oraz Port lotniczy Wrocław-Strachowice. Po wybraniu Warszawy na miasto wylotu diagram rozwinie 15 najpopularniejszych wśród Polaków kierunków podróży, podpowie kiedy powinniśmy dokonać rezerwacji biletu oraz wskaże średnią cenę w danym miesiącu.

Kiedy taniej 1

W przypadku pozostałych czterech lotnisk, narzędzie wskaże 5 najbardziej rozchwytywanych kierunków. Lista 15 najpopularniejszych miast, które są ścisłą czołówką spośród w sumie 35, które najczęściej wybieramy na podróż uwzględnia między innymi Bangkok, Nowy Jork, Barcelonę, Lizbonę, Rzym i wiele innych.

źródło: informacja prasowa

Radisson Blu Resort w Świnoujściu nagrodzony

Następny »

Accor inwestuje w wynajem luksusowych posiadłości

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *