Sacred House – hotel dla bohaterów Gry o Tron

Dziś przedstawiamy hotel, którym nie pogardziliby nawet najbardziej wymagający bohaterowie Gry o Tron. Mowa oczywiście o Sacred House, którego twórczynią jest Turan Gülcüoğlu.

Hotel położony w tureckim Ügrüp – w samym sercu Kapadocji – nie tylko zachwyca i ujmuje swoim nietuzinkowym designem. Jego wnętrze odkrywa przed nami istną oazę spokoju, która przenosi w zupełnie inną rzeczywistość i jest podróżą w głąb naszych zmysłów. To świątynia odpoczynku, która jest projekcją przekonania Gülcüoğlu o boskim wymiarze tych najgłębszych uczuć, jakimi są miłość czy namiętność.

Co jednak najbardziej przykuwa naszą uwagę, to fakt, że pokoje tego obiektu wyglądają jakby zostały stworzone na miarę bohaterów Gry o Tron. Każda z przestrzeni, oferuje jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny charakter i zdaje się być, niezamierzenie, projekcją osobowości przedstawicieli 7 wielkich rodów Westeros i nie tylko…

W zakamarkach tego „boskiego edenu”, każdy pokój to osobny świat. Nie tylko zmienia się wystrój, ale także atmosfera w nim panująca, w czym bardzo pomaga dostosowana do każdej aranżacji muzyka. Zanim wyruszymy w tę niesamowitą podróż, musimy jednak wybrać naszą „opowieść”…

Opcje są naprawdę rozmaite: począwszy od Archangel Suite, której średniowieczną elegancją pełną pozłacanych elementów i zimnych marmurów nie pogardziłaby niewzruszona Cersei, poprzez Harem Suite, w której udogodnieniach Lord Baelish niewątpliwie odnalazłby inspirację do kolejnych zawiłych intryg, kończąc na The King’s Ego, którego charakter zaspokoiłby gust licznych pretendentów do żelaznego tronu i gdzie moglibyśmy spotkać przechadzającego się Stannisa Beratheona.

To jednak tylko niektóre z 21 „opowieści”, które czekają na to, aby zostać odkryte w Sacred House.

oprac. FW na podst. traveler, fot. sacredhouse.com.tr

Czy aplikacja One Night podbije rynki europejskie?

Następny »

Aparthotels Adagio w portfolio Grupy Hotelowej Orbis

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *