Rusza IV edycja plebiscytu Hotel Roku

Rusza IV edycja plebiscytu „Hotel Roku 2015”. Spośród wszystkich hoteli znajdujących się na platformie HRS.pl do udziału w plebiscycie „Hotel Roku 2015” zakwalifikowano ponad 100 hoteli. O nominacji decydowały ankiety i opinie pozostawione przez gości, którzy za pośrednictwem portalu HRS skorzystali z usług danego hotelu.

W tegorocznym plebiscycie „Hotel Roku 2015”, na stronie hotelroku.com, goście mogą głosować na hotele w kategoriach: Biznes, Business Tariff, Ekonomiczne, HRS Deals, Luksusowe i Design, MICE, Najlepszy Serwis, Pałace i Zamki oraz Premiera. „Hotelem Roku” zostanie obiekt, który spośród wszystkich kategorii otrzyma najwięcej głosów. Głosowanie rozpoczęło się 26 stycznia i potrwa do 15 maja 2015 roku. Listę laureatów poznamy podczas uroczystej gali finałowej w maju 2015 roku.

Dotychczasowymi zwycięzcami plebiscytu Hotel Roku zostały: Pałac Brunów (Hotel Roku 2012), Hanza Pałac Rulewo (Hotel Roku 2013) oraz Pałac Wiechlice (Hotel Roku 2014), obecnie Akzent Hotel Pałac Wiechlice. Plebiscyt Hotel Roku 2015 organizowany jest przez HRS wspólnie z Wirtualną Polską oraz magazynem Forbes.

Jak informują organizatorzy, w tym roku powstała nową strona internetowa plebiscytu www.hotelroku.com dostosowana do urządzeń mobilnych.

źródło: HRS

W SGTiR trwa rekrutacja na turystykę

Następny »

Best Hotel Award po raz piąty

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *