Rusza budowa Forest Ski Hotel & Resort

Rusza budowa kompleksu Forest Ski Hotel & Resort. Nowy czterogwiazdkowy hotel powstanie w Szklarskiej Porębie. Otwarcie obiektu zaplanowano na grudzień 2019 roku. Właścicielem condo hotelu jest Zdrojowa Invest & Hotels. Szacuje się, że koszt inwestycji wyniesie 250 mln zł. 

Do dyspozycji gości oddanych zostanie 104 pokoje o powierzchni 23,5–58 m kw. Ceny jednostek condo rozpoczynają się od 12,9 tys. netto za m kw., a najdroższe apartamenty kosztują 1 245 tys. netto. Najatrakcyjniejsze – z tarasami i jacuzzi – zlokalizowane są na czwartym piętrze. Aquapark, restauracja, kawiarnia, SPA & wellness, siłownia, sala i plac zabaw dla najmłodszych – to tylko niektóre atrakcje, na które mogą liczyć goście hotelowi.

– Na powierzchni 8 ha chcemy zbudować kompleks w sposób intuicyjny zachęcający do wypoczynku w zgodzie z naturą i będący enklawą ciszy osłoniętą lasem świerkowym. Atutem tego miejsca jest otoczenie umożliwiające spędzanie czasu na zewnątrz, liczne siedziska i miejsca do leżenia wkomponowane w starodrzewie, ogród ziołowy, czy kamienny ogród ZEN – mówi Jan Wróblewski, członek zarządu i właściciel Zdrojowa Invest & Hotels.

źródło: Zdrojowa Invest & Hotels

Hotel Dębowy zaprasza na spacer historyczny

Następny »

Debic na X targach Expo Sweet w Warszawie

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *