Restauratorski Cup po raz pierwszy w Polsce

Restauratorski Cup to pierwsze w Polsce zawody narciarskie i snowboardowe skierowane do kadr zarządzających z branży gastronomicznej w Polsce.

W ramach zawodów przeprowadzona zostanie rywalizacja w slalomie gigancie na nartach i snowboardzie. W zmaganiach wystartować będą mogli czynni zawodowo reprezentanci branży gastronomicznej: restauratorzy, kadra zarządzająca, szefowie kuchni. Impreza skierowana jest  do amatorów, niemających zawodowego kontaktu z Narciarstwem Alpejskim.

W ramach zawodów przewidziane są osobne klasyfikacje dla kobiet i mężczyzn. Rywalizacja i pomiar czasu przeprowadzone będą w oparciu o zasady profesjonalnych mistrzostw, a zwycięzcy swoich kategorii otrzymają puchar i zaszczytny tytuł Mistrza Polski Restauratorów w Slalomie Gigancie.

Przewidziane są także dodatkowe atrakcje dla uczestników, między innymi  strefa wystawiennicza prezentująca wiodące trendy i nowości z branży gastronomicznej. Na zakończenie wyjazdu zaplanowana jest uroczysta gala. Mimo że jest to pierwsza odsłona wydarzenia, zainteresowanie wydarzeniem jest ogromne. – Na mapie Polski niewiele jest imprez integrujących środowiska poszczególnych branż na odmiennym od codziennego gruncie. Tymczasem zawody sportowe to doskonała okazja do integracji zarówno w obrębie firm jak i całego środowiska – podkreślają organizatorzy.

Restauratorski Cup odbędzie się 28.02.2015 na Polanie Szymoszkowej w Zakopanem. Organizatorem zawodów jest warszawska firma Tatra Holding, a głównym partnerem marka BMW. Zapisy i szczegóły dotyczące imprezy dostępne są na stronie: restauratorskicup.pl. Imprezę rozgrzewać będzie Sznaps de Luxe, którego zimowa ekipa zagrzeje uczestników zabawy do walki o podium. Nie obejdzie się również bez zdjęć z białym niedźwiedziem.

————

Aktualizacja: otrzymaliśmy informację od organizatorów, że event w tym roku niestety się nie odbędzie.

Z przykrością informujemy, że zaplanowane na 28 lutego zawody Restauratorski CUP – mistrzostwa Polski restauratorów w Slalomie Gigancie, zostają odwołane. Decyzja ta jest ostateczna i zapadła z przyczyn niezależnych od organizatora zawodów – czytamy w specjalnym komunikacie spółki.

Krakowski Best Western Plus Q Hotel rusza w kwietniu

Następny »

Marketing hotelowy 2015 – szkolenie dla hotelarzy z Dolnego Śląska

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *