Radisson Blu Resort Świnoujście chwali się pokojem wzorcowym

Pierwsi goście przyjadą zawitają do hotelu Radisson Blu Resort już w lipcu, a na nich czekać będzie 340 ciekawie zaaranżowanych pokoi z tarasami i widokiem na morze. Hotel odsłania też rąbek tajemnicy, jak te pokoje będą wyglądać.

Projektanci wnętrz Radisson Blu Resort Świnoujście inspirowali się ekosystemem morskim i jego płynnymi kształtami. Aranżacja pokoju w sposób awangardowy łączy klasykę ze świeżością żywiołu wody. Intrygujący wzór na wykładzinie odzwierciedla ukształtowanie dna morskiego. Płynna forma nad łóżkiem również nawiązuje do nieoczywistych struktur występujących pod powierzchnią wody.

Wystrój pokoju odpowiada standardom Carlson Rezidor, które zapewniają wszystko co jest potrzebne, aby pobyt był komfortowy. Powierzchnia pokoi rozpoczyna się od 25 m kw., a największy apartament z panoramicznym widokiem na morze z 12. piętra i salonem kąpielowym ma aż 100 m kw.

Radisson Blu Resort, Świnoujście to pierwszy 5-gwiazdkowy hotel w Polsce zbudowany zgodnie z międzynarodową certyfikacją ekologiczną Leadership in Energy and Environmental Design (LEED). Niezależnym operatorem obiektu jest Zdrojowa Hotels Central Pomerania.

Od ognia do ponownego otwarcia – czyli pożar w hotelu

Następny »

Sieć hoteli Focus otworzy hotel w Warszawie

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *