Psy znajdują nowe domy dzięki temu hotelowi

Hotelowi goście coraz częściej pytają, czy mogą ze sobą zabrać swojego czworonożnego pupila. Hotel w amerykańskim stanie Missisipi wprost do tego zachęca.

Teresa Johnston, menadżerka hotelu Home2 Suites by Hilton Biloxi North zauważyła, mimo luksusów, które można spotkać w hotelach, ludziom brakuje tego, co tworzy prawdziwie domową atmosferę – psa. Dlatego hotel wziął sprawy w swoje ręce i stworzył inicjatywę o nazwie „Wspieranie Nadziei”. Na czym to polega?

Hotel postanowił nawiązać współpracę z pobliskim schroniskiem. Pracownicy hotelowi zabierają jednego czworonoga i zachęca gości, aby ci się z nim bawili, karmili, wychodzili na spacery i zabierali do swojego pokoju. A jeżeli między psem a gościem narodzi się wyjątkowa więź, nie muszą się oni wcale rozstawać. Mogą go adoptować i zabrać ze sobą do domu. A wtedy hotel zaprasza do siebie kolejnego zwierzaka.

Program powstał w 2018 roku i od tego czasu ponad 60 psiaków znalazło już swój dom. Hilton zastawia się nad wprowadzeniem tej inicjatywy do innych hoteli na terenie Stanów Zjednoczonych.

oprac. EJ na podst. Insider

Pierwszy hotel w kosmosie już za dwa lata

Następny »

Targi Internorga przełożone na czerwiec

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *