Praga zaprasza na festiwal światła

Festiwal ŚwiatłaPo raz pierwszy w historii w Pradze zagości niezwykła impreza – festiwal światła. 

Prague Light Festival Signal odbędzie się w dniach od 17 do 20 października 2013. Podczas imprezy zabytkowe budowle praskie rozświetlą prezentacje audiowizualne. Miejscowi i zagraniczni artyści przedstawią na ulicach miasta główne trendy nowych technologii oświetleniowych i nowoczesny design. Na gości czekają niezwykłe instalacje audiowizualne, koncerty i przedstawienia na Rynku Starego Miasta. Oświetlony zostanie budynek Hyberni, Kampa, Nowa Scena Teatru Narodowego oraz inne miejsca w mieście.

Festiwal będzie prawdziwym wyzwaniem dla artystów. Wieża widokowa na wzgórzu Petřín stanie się na cztery dni latarnią morską, Most Karola  będą strzegły duże oczy czeskiego artysty Milana Caisa, dosłownie roztańczy się Tańczący Dom. Podobnych niesamowitych wrażeń czeka nas całe mnóstwo. Świetlne dzieła będzie można podziwiać przez cztery dni w godzinach od 19:30 do 23:30.

Imprezę Prague Light Festival Signal organizuje Fresh Films, przy wsparciu miasta Pragi i agencji Czech Tourism. Więcej informacji można znaleźć na stronie  www.signalfestival.com/en.

źródło: CzechTourism

Zielona strona wypoczynku

Następny »

Zapisz się na warsztaty marketingowe Travel 2.0

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *