Prace przy budowie hotelu Moxy nabierają tempa

Prace przygotowawcze przy budowie hotelu Moxy przy lotnisku w Pyrzowicach nabierają tempa. Inwestor generalny zlecił specjalistom badania geologiczne i analizę gruntu oraz wystąpił również o wydanie warunków pozwalających na doprowadzenie do działki wody, gazu i energii.

Przypomnijmy, że 11 września 2015 roku Chopin Airport Development i Marriott International podpisały umowę franczyzową, dotyczącą budowy na terenie Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach hotelu pod marką Moxy. Zarząd spółki podpisał również umowę na dzierżawę gruntu, którego właścicielem jest Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze.

Inwestycja realizowana jest zgodnie z planem. Spółka zatrudniła inżyniera kontraktu, którego zadaniem jest doradztwo w zakresie zagospodarowania terenu i wyboru wykonawców oraz nadzór nad aspektami technicznymi projektu. W ciągu kilku miesięcy wybrany zostanie generalny wykonawca, który przejmie teren pod budowę hotelu. Wykonawca przejmując grunt i podpisując umowę z inwestorem weźmie na siebie pełną odpowiedzialność za realizację inwestycji pod klucz.

Moxy Hotels jest nową marką ekonomiczną w portfolio sieci Marriott. Obiekt zlokalizowany będzie bezpośrednio przy terminalu i odda do dyspozycji gości 100 pokoi rozmieszczonych na 6 kondygnacjach.

Marriott przebija ofertę Chińczyków [AKTUALIZACJA]

Następny »

Nowy szef sprzedaży i marketingu w Pałacu Ciekocinko

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *