Powstaje pierwszy w Elblągu hotel butikowy

hotel butikowy ElblągW Elblągu powstaje hotel butikowy. Wyróżnikiem tego miejsca mają być inspirująco zaaranżowane wnętrza pokoi oraz części restauracyjnej, nowoczesny design i nietypowe wzornictwo mebli i dodatków.

Projekt wnętrz pierwszego w Elblągu hotelu butikowego przygotowała pracownia Atelier Hoffmann pod nadzorem Krzysztofa Hoffmanna, który wyjaśnia filozofię hoteli butikowych.

Nowy obiekt powstaje w zespole Kamienicy przy Bramie, w sąsiedztwie Galerii El, Bramy Targowej przy ulicy Stary Rynek. Inwestycja jest na etapie tworzenia wnętrz, prace nadzoruje zespół projektantów z elbląskiej pracowni Atelier Hoffmann.

Nasz projekt wpisuje się w filozofię „dom z dala od domu”, goście tego hotelu mają tu znaleźć kameralną atmosferę ale również oryginalny wystrój wnętrza z nietypowym wzornictwem mebli, tkanin, lamp oraz detali w pokojach. Inwestor liczy na coraz liczniejszą grupę turystów szukających na weekend, na nocleg w podróży służbowej lub na krótki urlop miejsc ciekawych, innych niż typowe hotele, na swój sposób oryginalnych – dodaje Krzysztof Hoffmann, projektant wnętrz hotelu.

Nazwa nowego hotelu będzie nawiązywała do historii Elbląga i jednego z symboli naszego miasta. Do dyspozycji gości będzie 11 pokoi hotelowych, 1 pokój konferencyjny 12 osobowy oraz duży rodzinny apartament i restauracja.

źródło: informacja prasowa

Accor tworzy dzieła sztuki ze snów hotelowych gości

Następny »

Łagów ma szansę stać się uzdrowiskiem

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *