Polska Grupa Uzdrowisk wspiera Festiwal Chopinowski

Dworek ChopinaW dniach 2-10 sierpnia br. w Dusznikach- Zdroju odbędzie się 68. Międzynarodowy Festiwal Chopinowski.

Polska Grupa Uzdrowisk, przy szczególnym udziale Uzdrowisk Kłodzkich wspiera to wydarzenie, a czas jego trwania w pełni wykorzysta na promocję swojej szerokiej oferty medycznej, turystycznej i wypoczynkowej.

Międzynarodowy Festiwal Chopinowski, odbywający się co roku w Dusznikach-Zdroju, to najstarszy festiwal pianistyczny na świecie i zarazem najstarszy festiwal muzyczny w Polsce. Dzięki tak długoletniej tradycji jest on idealną okazją do umacniania pamięci o wybitnym kompozytorze przez wszystkich entuzjastów jego muzyki, zarówno z kraju, jak i z zagranicy. Jednocześnie dla miejscowości oraz przedsiębiorstw turystycznych jest to wyjątkowa okazja do promocji zarówno całego regionu, jak i poszczególnych ofert usług i produktów wśród przybywających gości.

Wydarzenie odbędzie się w jednym z kurortów zarządzanych przez Polską Grupę Uzdrowisk – w  Uzdrowiskach Kłodzkich, w Dworku Chopinowskim. Podczas trwania festiwalu, wszyscy jego uczestnicy będą mieli okazję do zapoznania się z szeroką ofertą uzdrowisk, ich infrastrukturą oraz ofertą rekreacyjną, turystyczną, jak i leczniczą. Dzięki czemu, wszyscy planujący uczestnictwo w tym muzycznym święcie, mogą liczyć na ucztę dla duszy poprzez muzykę Fryderyka Chopina w najlepszym wykonaniu, w doskonałej uzdrowiskowej atmosferze.

źródło: informacja prasowa

Best Hotel Award 2013 już na półmetku

Następny »

Kucharze Radisson Blu Hotel Kraków na Transatlantyku

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *