Polacy wciąż chcą jechać na wakacje

Tegoroczny sezon letni pomimo reżimu sanitarnego nie ostudził planów wyjazdowych Polaków. I choć wakacje już za nami, to wciąż wiele osób planuje wypoczynek w kraju lub zagranicą. Szczególną zachętą jest możliwość skorzystania z bonów turystycznych przy planowaniu ferii zimowych czy obozów dla dzieci i młodzieży.

Jak podaje Zakład Ubezpieczeń Społecznych do tej pory Polacy aktywowali już ponad milion bonów turystycznych, a łączna kwota płatności zrealizowanych za ich pośrednictwem przekroczyła 213 mln zł. Pomimo wyjątkowej sytuacji w branży turystycznej, nie rezygnujemy więc z planów wyjazdowych, a coraz więcej z nas planuje już wakacje zimowe – szczególnie w przypadku kolonii i obozów dla dzieci i młodzieży. Dodatkową zachętą jest możliwość skorzystania z bonów turystycznych, ważnych aż do marca 2022 roku.

Jak zauważa Mirosław Sikorski, prezes zarządu Almatur, bonem turystycznym można zapłacić za ferie i zimowiska dla dzieci w kraju. Specjalne oferty w połączeniu z bonem turystycznym to szansa na wypoczynek w korzystnej cenie.

Początek października to moment, gdy wiele osób zastanawia się nad wyborem oferty wyjazdów zimowych szczególnie dla dzieci i młodzieży. W tym roku za obozy i zimowiska realizowane przez Almatur można zapłacić bonami turystycznymi.

Wyjazdy w sezonie letnim przekonały wielu Polaków, że pomimo rygoru sanitarnego, można spędzić bezpieczne i udane wakacje zarówno w kraju, jak i zagranicą. Z tego względu dużo osób już teraz rozgląda się za ofertą zimowisk i ferii dla dzieci i młodzieży. Dla wszystkich poszukujących inspiracji Almatur przygotował katalog Zima 2021 z licznymi ofertami wyjazdów dla dzieci i młodzieży.

Biuro gwarantuje również ubezpieczenie kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej obejmującej ryzyko zachorowania na COVID-19 gratis dla wszystkich uczestników. Do wyboru są choćby obozy narciarskie i snowboardowe, paintball i archery tag, a także wyjazdy wspólne do atrakcyjnych kurortów zimowych w kraju i zagranicą. Wszystkie podróże z biurem odbywają się w rygorze sanitarnym, przy wsparciu przeszkolonego zespołu specjalistów.

Jeśli nie narty, to co? Popularne kierunki zimowych wyjazdów

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *