Pół miliona biletów za pół ceny – LOT kusi zniżkami

Pół miliona biletów lotniczych z siedmiu polskich miast na wszystkie połączenia LOT-u za pół ceny. To największa promocja LOT-u w tym roku.

W promocyjnej ofercie po raz pierwszy w tym roku znalazły się wszystkie kierunki obsługiwane przez LOT, w tym nowe dalekodystansowe połączenie do Tokio – dokąd LOT rozpocznie rejsy już w styczniu 2016 roku. Promocją objęte są także bilety na pozostałych kierunkach dalekiego zasięgu, tj. do Nowego Jorku, Chicago, Toronto i Pekinu. Wszystkie te połączenia  wykonywane są najnowocześniejszym samolotem świata Boeingiem 787 Dreamliner. Podróż na tych trasach w promocyjnej cenie można zrealizować między 1 grudnia 2015 a 31 czerwca 2016.

W wielkiej promocji LOT-u są zarówno kierunki dalekodystansowe jak i europejskie, między innymi Frankfurt, Paryż, Kopenhaga, Praga, Ryga, Wiedeń, Genewa czy Zurich. Taniej można też polecieć do wszystkich nowych miast i tych, które po przerwie wracają na mapę połączeń LOT-u: do Aten, Nicei, Kluż-Napoki, Lublany, Bejrutu, Barcelony, Zurichu czy Wenecji. Do tych miast samoloty przewoźnika zaczną latać już od początku 2016 roku. Bilety są dostępne na podróże  już od 1 października aż do końca czerwca 2016 roku.

LOT oferujący bezpośrednie połączenia do prawie 60 miast na świecie, które teraz można odwiedzić nawet o połowę taniej.
Pełną listę kierunków objętych promocją i cen można znaleźć na lot.com. Promocja potrwa do 13 września.

źródło: LOT

W Strzegomiu rusza hotel Villa la Pierre

Następny »

Hotel Łeba odświeża wizerunek w internecie

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *